Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire gond, ha a szálkásítá...

Mennyire gond, ha a szálkásítás alatt csak ugyanazokat eszem minden nap?

Figyelt kérdés
Edzőtől kaptam étrendet,és megvan adva,hogy milyen zöldségeket ehetek,azok közül csak a brokkolival vagyok megbékélve,illetve ezt tudom csak úgy elkészíteni,hogy egy 5 perces szünet alatt simán megegyem...a kérdés az,hogy mennyire gond,ha minden nap a csirkemell-barna rizs-brokkoli kombót eszem 3 étkezésre?

2015. máj. 23. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg fogod unni.
2015. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha mellette szedsz valami rendes multivitamint akkor elméletileg nem baj, csak marha unalmas.
2015. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

semmi gond vele,sőt jó ez,csak épp nem a cs mell,rizs,brokkoli kombót kell szentírásnak venned,hanem ezek összetételét,tápanyagtartalmát és akkor máris lehet variálni a végtelenségig.

vagyis a 25-30g fehérjét a 40-50g ch-t és a 100-150g zöldséget.

2015. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Unalmasnak unalmas,de másként készítem el,akkor már nem baj :) Cél érdekében nem unom meg...valamit valamiért.

2015. máj. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!