Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves fiú 13 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú 13 éves lány párkapcsolata működhet ha szeretik egymást? Mi fér bele egy ilyen kapcsolatba? 13/l

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kézenfogva sétálgatás, mozibajárás, csók, ölelés, még az is hogy összebujtok délutánonként de csak ruhában miközben néztek valami hülyeséget a TV-ben, vagy zenét hallgattok, tanultok stb. Ennyinek elégnek kellene lennie ebben a korban.
2015. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia. Velem is ez volt beleszerettem egy 16 eves fiuba 13 evesen. Majd ossze is jottunk, csak en nem mertem elmondani a szuleimnek, ezert szakitott velem, mert idegesitette hogy nem valaljuk fel. A harom ev korkulombseg nem baj egy 16-19, 23-26 evesnel, de egy 13-16nal azert mar lehetnek bonyodalmak. Mert 16 evesen a fiuk mar elkezdenek bulizni, es nemhiszem hogy tizenharom vesen elengednek teged egy buliba, persze ha igen akkor nembaj. Aztan kesobb 17evesen a fiut mar elkezdi erdekelni a szex. Es nemhiszem hogy 14 evesen akarod elveszteni a szuzessegedet. Es en az akkori baratommal csokoloztunk, nyelvescsok volt. Az olebe ultem, simogatott, de tobb nm volt. Ennyi idosen ennyi fer bele ebbe a kapcsolatba. Megprobalhatod (ha masert nem akkor tapasztalatszerzeskent) de nemhiszem hogy ez igy osszejonne. Erdemes lenne varnod legalabb 16 eves korodig szerintem. Remelem segitettem:)
2015. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Petting belefér?
2015. máj. 24. 13:55
 4/7 anonim válasza:
Az a hosszu leirasos vagyok: ha tenyleg szeret teged a fiu akkor mukodhet a kapcsolat tenyleg csak a kesobbiekben lesz majd baj sajnos, legfokeppen a szex miatt.:/
2015. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Meg mindig a hosszu Leirasos vagyok: pettingelhettek ha akartok, de 13-14 evesen szerintem az meg egy kicsit sok
2015. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az összebújásos dologban bőven benne van a petting is. Nem muszáj nudizni hozzá, sőt jobb is, legalább nem fogtok olyat csinálni amit később megbántok.


Amugy pedig 2-es leírta neked szépen. a dolgokat.

2015. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pont nem fogja bevállalni azokat a dolgokat amiket te szeretnél, mivel még ilyen "kicsi".

Meg a szülők is rossz szemmel néznének egy ilyen kicsi lányra és egy akkora fiúra. Bár ha elég érett...

2015. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!