Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy majdnem 20 éves férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy majdnem 20 éves férfinak és egy 16 éves lánynak lehet komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés
14 hónapja együtt vannak. De én csak kívül álló személy vagyok. Ők kértek, hogy kérdezzek rá, ha már van ilyen oldalam.

2015. jan. 5. 20:24
 1/10 aladar12 ***** válasza:
100%
talán. akkora generációs szakadék nincs köztük szerintem.
2015. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezt ők tudják...mi értelme a válaszainknak?

ha lesz olyan válasz hogy nem akkor szakítanak vagy mi? :D

2015. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lehetne?
2015. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem igen :) az a 4 ev nem olyan sok. :)

Es nem 13-14 eves lanyrol van szo, gondolom 16 evesen mar erett annyira, hogy felfogja a komolyabb dolgokat is (vedekezes)

2015. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En 17 vagyok es 26 eves a volt baratom. Es a tavolsag miatt szakitottunk csak.

Illetve 15 voltam, mikor osszejottem az.elso.szerelmemmel, aki 18 volt akkor. Masfel evig voltunk egyutt.

Szerintem a valasz tehat, igen.

2015. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülők/nagyszülők majdnem mind 20-22 évesen vállaltak gyerket. Dúrva h ez mára már metafizikai kérdéssé fajult :D
2015. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, egy "majdnem 20 éves férfi" bőven nem férfi még. :)
2015. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges: 1 évet vonjál le a korkülönbségből, mert a férfiak általában később érnek.

Ezzel együtt azért lesznek gondok, ha majd a lány is felnő.

2015. jan. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A 20 éves FIÚ és a 16 éves lány, majd eldönti.
2016. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régi kerdes de na...

30 alatt nagyon keves ferfit lattam, folotte is sok a fiu gyerek csak tulkorosak.

Lehet komoly barmi a kapcsolatbol, ha agyilag eleg erettel es jo peldakat latnak. Manapsag ahol minden agymosodobozbol az ömlik, hogy csereld le ha meguntad vagy elromlott... Nem biznek ennyire benne. Meg nagyanyaink koraban inkabb mondanam, hogy lehet tartos kapcsolat de ott akkoriban sokretegu okok miatt maradtak egyutt az emberek.

Manapsag meg azert is szakitanak a tinik, mert jaj ki akarjak elni magukat, tobb not akarnak meg megdonteni/tobb farkon akarnak meg pattogni.


Ez egyedul ettol a 2 embertol fugg akikrol kerdeztel, hogy ok eleg erettek e.


En leginkabb azt lattam, 25 eves korig a legtobben beszamithatatlanul eretlenek es majmolnak mindent es mindenkit.

16 eves pedig akarmilyen erett is, szamomra gyerek, aki befolyasolhato, konnyu kihasznalni, es nincs eleg tapasztalata arrol mi folyik a vilagban es meg a hormonoktol is megkergul.

A 20asok pedig konnyu predat latnak a tinikben akinek a szemelyiseget meg sajat kedvukre formalhatjak,

vagy a sajat korosztalyuk annyira kielt, hogy inkabb itt probalkoznak meg normalis lanyt talalni...

Örülök ha ezekre van még aki rácáfol.


Drukkolok nekik!

2018. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!