Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Látszik egy fiún, ha még szűz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik egy fiún, ha még szűz?

Figyelt kérdés
18 éves, de nem tudom, az-e még, és rákérdezni nem akarok, majd esetleg később.
2015. máj. 24. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem miért fontos ez :D nem fog neki fájni az első hidd el. Mellesleg nem, nem látszik, nem lesz fényesebb a haja ha szűz, nem fog többet nevetni stb. érted.
2015. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nem látszik. Viszont ne haragudj, de nem értem, hogy miért fontos kérdés ez, hogyha a kapcsolatotok olyan, hogy nem mered megkérdezni tőle. Hidd el, tényleg ráér az később. (Persze, gondolom kíváncsiság, de mit befolyásol?)
2015. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért észre lehet venni.. a gesztusain .. :) Nme tudom megmagyarázni. sok szűz ismerősöm van.. és tényleg máshogy viselkednek. Egyszerűen lesüt róluk hogy szüzek. Rá lehet érezni. Pl ha megöleled. úgy csinál mintha valami nagy újdonság történt volna.. És a pl a ki béna a csókban az tapasztalatlan az ágyban is :)
2015. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nme tudom megmagyarázni. sok szűz ismerősöm van, tényleg máshogy viselkednek"


A 3-as v mit nagyon benézett nem látszik semmi alapján se már mint külsőre v viselkedésre. A csókolózás meg sima nyelves fogócska az nem nagy szám v bonyolult dolog..

Abba az egybe derül csak ki h "helyzet van" h nem nagyon tud mit csinálni az ágyban v akárhol ahol szex lenne.


Na most ha v ki soha nem kerül ilyen helyzetbe az életbe nem tudod meg róla h szűz.

2015. máj. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. A szüzesség, nem látványos. Az ellenkezője viszont nagyon is!
2021. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!