Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány 20-22 évesen is...

Ha egy lány 20-22 évesen is szűz, de gyönyörű, és nem vallásos, akkor biztos, hogy valamilyen szinten zakkant, csak ránézésre nem látszik rajta?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csak nem egy ócska k.va, hanem kicsit is számítanak neki az emberi értékek és mondom ezt férfiként.
2015. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem szamit zakkantnak..inkabb egy erteknek..
2015. febr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha ő zakkant, akkor én is az voltam ennyi idősen. :D Sok pasi szemében az is k-va aki szűz, mások szemében pedig mindenki az, aki nőből van... De vannak pasik akik kifejezetten olyan nők után érdeklődnek, akik nem dobják hanyatt magukat az első pasinak aki szépen néz rájuk. Szóval női szemmel nézve mondom, a pasik szemében ez érték! (a normálisabbak szemében)
2015. febr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Igen. Vagy betegesen zárkózott és soha nem volt még barátja, vagy sokáig megszállott őrült módon szerelmes volt valakibe, vagy már volt barátja, csak éveket váratna tök fölöslegesen a dugással, vagy aszexuális, későn érő, stb.


A szűzlány fétises előző hozzászóló pasik hiába pedig próbálnak nyalni, hogy azt írják, hogy nem.

Senki nem lesz k.va, ha pár hónap után lefekszik valakivel. A szüzesség nem érték, csak egy állapot, senki nem lesz kevesebb az által, hogy lefekszik valakivel.

2015. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Számomra mindenképpen valami szocializációs problémát és/vagy frusztrációt sejtet az ilyesmi, tehát én férfiként távol tartom magam az ilyentől :-P

(Bár alapvetően nem kellene szűz nő, semmilyen korú :-P )

2015. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Én eddig 2 szűz csajjal is voltam, mindkétszer szar volt a kapcsolat meg a szex is, meg maga a hozzá állásuk a dolgokhoz. Azota messziröl elkerülöm a szűz csajokat.
2015. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
A nevem Cyril Figgis és most behatolok a vaginádba.
2015. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

2 valaszolo koszonom

En is olyan vagyok

Lehet nem gyonyoru de szep igen

Pussz

2015. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem zakkant. Ha az lenne akkor én is az lennék, mert én is szűz vagyok és 22 éves, csak férfi kivitelben.
2015. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam gyönyörűnek, de átlagon alulinak sem. Én is ebbe a korosztályba tartozom és még én is szűz vagyok.


Nos, azt mindenki döntse el maga, hogy kinek mi számít zakkantnak...

Szerintem mindenkinek vannak furcsa, érdekes dolgai. A témától függetlenül is...

2015. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!