Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elmenjek a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek a barátnőm ballagására? Ajándék ötlet, ilyesmi?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, hogy ottkellene lennem a barátnőm ballagásán, annak ellenére hogy meghívott. Megmondom őszintén korainak tartom elmenni és megismerni nála az összes rokonát mert még akkor leszünk 1 hónapja együtt, a szüleit viszont már ismerem. Szerintetek menjek?

És a ballagására mit adjak,vegyek neki? vagy hová vigyem el esetleg? Mert ugye azért illene valamit, de így hogy 1 hónapja vagyunk együtt, ötletem sincs, hogy mit kellene neki adnom, vagy elvigyem moziba? Ha szerintetek valami ajándék jóötlet lenne? akkor mi?

Nagyon nincs ötletem.

Szerintetek?


2015. máj. 25. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el :) vegyel neki egy aranyos plusst meg egy szal voros rozsat a ballagasra es vidd el vacsorazni kettesben egy szep helyre :) ott meg adj neki valami apro ekszert , egy szep nyaklancot peldaul :)

18/L

2015. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, és nem túlzás vagy gyors már az első hónapban ekkora felhajtás? bár értem hogy a ballagása:) csak nem jönne ki furán?
2015. máj. 25. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!