Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi van velem? (fogalmam sincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? (fogalmam sincs hogy ez miért van)

Figyelt kérdés

Eléggé magányos farkas típus vagyok. Sosem szorultam rá mások segítségére, és kifejezetten szeretek magamban lenni.

Elkezdtem vágyakozni a szerelemre. Ezzel eddig nincsen semmi gond. De amint valaki viszonozza/viszonozni próbálja, nekem egyszerűen elmegy tőle a kedvem. Szeretem, de idegesít ha a közközelemben van.


2015. máj. 25. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Idealizálsz. Ha ot van a szerelmed akkor látod hogy nem is olyan mint ahogy megálmodod, és ez zavar. Majd kinövöd. (Akár milyen öreg legyél már most is.)
2015. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meleg vagy? o.O Mellesleg ez eléggé paradoxon nem gondolod? döntsd el magadban mit akarsz mert később ebből bajod lehet ha híre megy hogy nem gondolod komolyan a kapcsolatokat.
2015. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Az van veled hogy semmi közöd nincs a szerelemhez.


Azért mert összejössz valakivel még nem jelenti azt hogy szerelmes vagy. Sőt ha idegesít a másik akkor még a szeretethez sincs közöd nemhogy a szerelemhez.


Ha szereted a másikat akkor az idegesít ha a párod nincs veled és egész nap számolod a perceket hogy mikor lesztek már megint együtt. Na ilyen az ha valaki szerelmes.

2015. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezek inkabb szerintem lelki okokra vezethetoek vissza. Az ember amugy tarsas leny, nincs olyan, hogy valaki ne akarna tartozni valakihez. Nem lehet, hogy regebben hatalmasat csalodtal? Nem lehet, hogy ezt annyira ravetited a mostani eletedre, hogy felsz belemenni barmibe is? Felsz, hogy tobbet adsz magadbol es elhagynak?
2015. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régen volt már kapcsolatom
2015. okt. 12. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!