Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztó boldogtalan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztó boldogtalan vagyok és fogalmam sincs mit kéne tennem, hogy ez megváltozzon? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Tudom, nem kéne még azon problémáznom, hogy nincs senkim. Egy ideig egyáltalán nem zavart, maximálisan pozitívan álltam hozzá és tudtam, hogy várnom kell a megfelelő fiúra.

De egyszerűen az elmúlt pár hónapban olyan szinten elvesztettem a reményt, hogy nem eszem, nem alszom, rengeteget sírok, nem nevetek, nem vagyok beszédes.

Pedig sok ideig én voltam a világ legboldogabb embere, egész nap dumáltam és énekeltem. Most már ez se tesz boldoggá.

Szinte kivétel nélkül az összes közeli barátnőmnek van fiúja, méghozzá rég óta együtt vannak, szeretik egymást.

Borzalmas érzés amikor mesélnek, hogy milyen jó volt a barátjukkal ilyenkor, meg olyankor...Hogy mennyire boldoggá teszi Őket...stb

Bárcsak tudnék örülni az örömüknek, de egyszerűen képtelen vagyok.

Emellett volt több családi és egyéb dolog ami miatt úgy érzem mélypontra kerültem.

Nem járok bulizni, nem iszom, nem cigizem, semmi ilyesmi.

Egy teljesen átlagos tini vagyok, átlagos (Mások szerint nagyon szép, én nem tudom magamat reaálisan látni.) külsővel.

Eljárok otthonról, de csak edzésre, zeneórákra, meg néha barátaimmal találkozni. Sose volt még senkim és nem értem, hogy miért. Teljesen nyitott vagyok...Ez 2015-ben már nem elég? Nekem kell nyomulni, kezdeményezni azért, hogy bármit is elérjek kapcsolat téren?

Ha kérhetem ne bombázzatok negatív válaszokkal.



2015. máj. 4. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ismerkedés a kulcs, noh meg a pozitív hozzáállás.
2015. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a fdélzeten, sorstársam, örvendek hogy sikerült rád akadnunk itt, a reménytelenség tengerén.
2015. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkefem veled :)

14/F

2015. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Eljárok otthonról, de csak edzésre, zeneórákra, meg néha barátaimmal találkozni! ez édes kevés ahoz hogy párt találj ismerkedj utcán vagy csak legyél vidám mosolyogj adj jeleket ha valamelyik pasi meg tetszik hajrá !
2015. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Ez mind szép és jó jellemzés lenne úgy 50 évesen.

De amíg tini vagy addig csak akkor leszel érdekes a fiúk számára, ha a zeneórán furulyát dugsz a puncidba. Sajnálom, de ez van.


Persze itt mindenki mondja majd, hogy hatalmas főnyeremény lehetsz, stb., de nem véletlen, hogy élőben már nem ezeket a visszajelzéseket kapod.


Amúgy talán próbálj meg újra nyitott és boldog lenni egyedül! Ne egy párkapcsolattól tedd függővé a saját boldogságod és azt sem csak azért akard mert másoknak van... Ez a legnagyobb hülyeség amit csak elkövethetsz.


És mit értesz te pontosan nyomulás alatt? Az sosem árt meg, ha képes vagy visszaszólni a fiúk szexuális poénjaikra vagy utalásaikra.

2015. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, de 15 évesen egyedülállónak lenni azért nem a világ vége. Bőven van még időd, tulajdonképpen még gyerek vagy, ahogy a barátnőid is egyébként. Felesleges még ezen aggódnod.
2015. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

".Ez 2015-ben már nem elég? Nekem kell nyomulni, kezdeményezni azért, hogy bármit is elérjek kapcsolat téren? " - Atya ég, hát hová fajul a világ, hogy egyes férfiak el merészelik várni a hatalmas egyenjogúság közeperre, hogy egyszer a büdös életben ne nekik kelljen odamenni és kuncsorogni, hanem a másik nem is tessen nekiállni ismerkedni. Milyen gonosz emberek... Hisz mind tudjuk, hogy mindent a férfinak kell csinálni, elvégre az teszi férfiassá, nehogy már szegény csajnak meg kelljen mozdítania a kisujját.


Te szegény leány, ha itt lennél velem lenyalnám a keserédes könnyeidet, melyek vízesésként fakaszt szomorú szemeidből a magány, midőn annak mocsarában lassan és fájdalmasan elsüllyedsz.

2015. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mit össze sír itt mindenki folyamatosan baz dmeg XDDDDD
2015. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezek az önsajnálati kérdések mindig felvidítanak! XDD

Arra nem gondoltál még, hogy ez nem úgy megy, hogy te kisujjad sem mozdítod? Ahoz, hogy kapcsolatod legyen tenned kell érte! Ha nem teszel érte, nem lesz! Járj el bulizni, rendszeresen sétálj, szemezgess, mosolyogj, beszélgess fiúkkal...stb

2015. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták, mint neked én igaz már férfi vagyok, vagyis nem fiatal, de kamaszként engem is biztattak, még fiatal vagy stb. 30 fölött is azt hallgatom, amit 15-16 évesen és ugyanazt érzem, amit te. Ugyan olyan rossz 16 évesen nézni mások boldogságát és hogy egymással töltik idejüket, mint felnőttként.

A párkapcsolat egyébként sem könnyű dolog, még ha annak is tűnik. Azért mert többeknek nem probléma, sokaknak az. És akinek nem probléma, azok között is sok aki nem boldog igazán.

Te még tényleg fiatal vagy, de bulizni járj el vagy társaságba!

De azért nem árt azt a bölcsességet is figyelembe venni, hogy ne szeress túlságosan senkit és semmit, mert ha elveszíted, nem marad semmit és nagyon rosszul fog érinteni.

2015. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!