Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt olyan, aki gyakorikérd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki gyakorikérdéseken találta meg a párját/szerelmét?

Figyelt kérdés
Itt most a rendes kapcsolatra gondolok és nem internet meg kamu meg egyéb dolgok..elmesélnétek? nem féltetek? Írhattok is

2015. máj. 26. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vannak sokan ismerek pár embert
2015. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van egy pár, még ha eredetileg nem is társkereső az oldal, sokan megtalálják a párjukat.
2015. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
én anno összejöttem itt egy sráccal már nem vagyunk együtt
2015. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen volt innen barátnőm. 22/F
2015. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen, egymásra találtunk és fél évig együtt voltunk :)
2015. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hallottam már róla bár nekem nincs innen senkim csak ismerkedtem 16/L
2015. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
és hogy csináltátok? nem félteltek hisz azt se tudtátok, hogy igazi azaz, hogy ő meg h h nézi (mondjuk ez ost mellékes) meg ilyenek.. van valakinek konkrét storyja.. és megosztaná velem?
2015. máj. 26. 22:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez hogy lehetséged :D Mármint ha én elkezdek beszélgetni egy lánnyal akkor mindig 1 szavas válaszokat ír, hogy: aha, igen, stb. én meg erőlködöm hogy minél érdekesebbnek tűnjek. Srácok csak én vagyok ezzel így? :d
2015. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezért kell kifejtős kérdéseket feltenni
2015. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gondolod nem úgy szoktam? :d megkérdezem miket szeret csinálni, mik a hobbijai, mi az amiben tehetséges és kapok egy olyen választ hogy semmi vagy hogy minden féle... ha azt kérdezem hogy hívják nem is várok regényt de amit most említettem arra bőven lehet írni dolgokat :D
2015. máj. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!