Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éli meg egy 13 éves a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éli meg egy 13 éves a szerelmet vagy a másokhoz való vonzódást?

Figyelt kérdés

Pár hete megismerkedtem egy nálam jóval fiatalabb lánnyal, és az első "csak összefutunk 5 percre" találka alatt egész jól elvoltunk, így tartottuk a kapcsolatot.

Tegnap szóba került, hogy mindketten pánszexuálisok vagyunk, de erre én 13 évesen egyáltalán nem gondoltam, nem hogy ennyi ismeretség után felvállaljam. Nem ítélem el érte, csak csodálkoztam.

Egyébként teljesen átlagos, a jobbik értelemben.

Kedves korabeli lányok, ti hogyan élitek meg azt, ha valakihez vonzódtok vagy beleszerettek?



2015. máj. 5. 09:59
 1/10 anonim válasza:
34%
Szalamas ez a panszexualisozas... Minden fele hilyeseget kitalalni hogy az erzelmileg labilis embereket normalisnak tekintsuk...
2015. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%
Pánszexuális bruhahahhahahhhah!!!
2015. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazán nem tudom mi a probléma azzal, ha valaki számára a személyiség és az esztétikus külső az elsődleges, nem pedig az, hogy a másik milyen nemű vagy mihez vonzódik.
2015. máj. 5. 10:30
 4/10 anonim válasza:
70%
Az, hogy ez az áltudományosság határmezsgyéjén mozog. A pszichológusok és pszichiáterek a legvadabb őrületekkel állnak elő manapság.
2015. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk, hogy elfogadom a véleményed. Értékelném, ha valaki a kérdésemre is válaszolni, és nem csak pocskondiázni jönne ide. Azt minden primitív lény tud.
2015. máj. 5. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom. Én a 80-as években voltam 13 éves. Akkor még mi fiúk autókat tologattunk a padon. Fel sem fogtuk mi az hogy lány. A szerelemről semmit nem tudtunk. A lányok nem is akartak a közelünkbe jönni. Nekik a 18-20 éves srácok tetszettek. Nem is értem mit is akar a lány? Nálad jóval fiatalabb? Miért 8 éves? Nahát ez se semmi!
2015. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy 8. A lány 13 éves, én meg 21 vagyok.
2015. máj. 5. 18:00
 8/10 anonim válasza:
Egyáltalán lány vagy, vagy fiú?
2015. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Csak nehogy elitéljenek pedofiliáért. A leány még nagyon kiskorú.
2015. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem reg toltottem a 14. Eletevemet.Sokak szerint eleg erett vagyok koromhoz kepest es nem tagadom, de en is igy erzem.Szerintem ez nem tulsagosan a kortol fugg.Van aki 13evesen feler er 18eves ertelmi szintjevel, de van olyan aki 20evesen megragadt a 15evesek kozott...Szoval ez nagyon valtozo.Nem hiszem ,hogy pedofil lennel ,ahogy az elottem levo bealitotta:D mert ha egy 13 eves mar ott tart hogy fiukkal talalkozgasson nyilvan vonzodik testileg is hozza:) nem azt jelenti ,hogy fel is van ra keszulve.De en 13eves koromba mar boven ereztem azt ,hogy szeretnek egy baratot es olelgetni csokolgatni hozzabujni stb. De viszont az ,hogy panszexualis az azert eleg gaz ...Nem hiszem hogy 13eves mindenrol a szex jusson eszebe..Ez azert eleg hihetetlen:D
2015. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!