Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyitott ablaknál altatjátok a...

Nyitott ablaknál altatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés
Kicsi szobája van, eleg zajos ha nyitva van az ablak, már félek a nagy melegtől. Ti most mibe altatjátok a babát. 1 éves. Én rugdalozo es vekony hálózsák.
2015. máj. 21. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:

ujjatlan body egy hosszúujjú paut finom anyagú laza felső, és most vékony melegítő nadrág, mert a lábujja között piros, így mezítláb altatom, sokat jelent


de amúgy ujjatlan tipegőt szokott még kapni


felénk így éjszakáta nagyon lehűl a levegő, nem jó a szigetelésünk az éjszaka elején vékony takarója van, amikor megye aludni, átcserélem a paplanjára

2015. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*nem altato nyitott ablaknál, majd esetleh ha nyári hőség jön éjszakéra is
2015. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogy is.

Itt hideg van most. Nyáron persze, nyitva lesz az ablak.


Most hosszú ujjú body+ rugdalózó+ vékony hálózsák+ vékony paplan van rajta. 2 éves, a paplant lelöki éjjel.

2015. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyáron igen. De ma konkrétan befűtöttünk.
2015. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyen hidegen van felétek? Merre laktok h fűteni meg ennyire beöltöztetni kell a gyereket?



Huu nálunk meleg van éjszaka kb éjfélig viszont utána kb 6ig hűl nagyon az idő úgyh még nincs nyitva ablak..

Egy rövidujjú body és egy vékony naci van rajta, de van h le kell vennem mert annyira melege van h nem tud aludni.

2015. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok.


Somogy.

2015. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, Budapest alatt, Szigethalom. Szereti a meleget a fiam.
2015. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sandrachnologic ***** válasza:

2 hetes a baba, ma bezártam éjjelre az ablakot, de eddig mindig nyitva volt. Hosszu ujjú body es pamut rugi van rajta, paplannal takarva. 😊


Budapesten lakunk.

2015. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Majd kánikulában, nyáron.

Egyelőre nem, mert éjjelre még eléggé visszahűl a levegő. Mi már bukóra nyitott ablaknál alszunk a férjemmel, de mi nem is rúgjuk le a takarót.

Nyáron nagy melegben egy szál napozóban aludt, nagyon vékony pléddel takartam, inkább csak azért, hogy legyen mit ölelgetnie. Most vagy hosszú ujjú body, vékony pizsinaci és zokni van rajta, vagy rövid ujjú body és pizsama alsó, laza felső.

Befűtenünk még nem kellett, de megnéztem, 14 fokot mutat a hőmérő odakinn, benn 20,5 fok van (nagyon jól szigetelt házban). Borzasztó ez az időjárás, tegnap előtt eltettem a harisnyákat és sapkákat, tegnap elő kellett vennem délutánra.

Egyébként Budapest mellett, Isaszeg.

2015. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem.éjjelre,hajnalra még lehűl,én is fáztam úgy meg,hogy ilyen időben nyitottnál aludtam
2015. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!