Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Helyre lehet ezt még hozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manó1235 kérdése:

Helyre lehet ezt még hozni?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 2 éve vagyunk együtt volt sok vitánk és mélypontunk de mindig megbeszéltünk mindent. Soha nem lépett félre egyikőnk sem. 2 hónapja elkezdtem dolgozni a munka helyemen persze sok férfi is van, és volt 1-2 aki neten megkeresett de nyomult volna.. lekoptattam őket. Aztán rám írt ő.. egy főnök és elvoltunk hülyéskedtünk.. aztán feltöltötte a telefonom 2 óra beszélgetés után nem tudtam mire vélni, fogalmam sincs miért talán mert tetszett hogy érdeklődik irántam küldtem neki pár képet magamról, nem meztelen, nem melltartó bugyis, mindegyiken ruha van rajtam, na ez is nagy hiba volt. Mindig találkozni akart velem. Tegnap előtt elmondtam barátomnak ezeket természetesen kiakadt, nagyon rosszul esett neki. Aztán ez a férfi azzal "zsarolt" hogy most új szekrények vannak a munka helyen és a kulcsokat tőle kell kérni. Csak akkor kapok ha találkozhat velem. Mondtam hogy nem fogom itthagyni barátomat mert teljesen kivan akadva, és hogy a kapcsolatom múlik ezen. Aztán még is rávett :( hogy ne idegeskedjek csak beszélgetünk meg el leszünk. Én naív hittem neki. Adtam neki fél órát, amiből 2 óra hossza lett mert elvitt isten tudja hová, megállitotta a kocsit és letámadott, aliog bírtam lenyomni magamról bele mászott a számba. El sem hiszem hogy ennyire naív és hülye voltam. Azóta nem tudok enni, az idegeim készen vannak, bűntudatom van, azon is gondolkoztam hogy felmondok. És a legfontosabb nem akarom elveszíteni a párom. Igen elfog ítélni jó pár ember.. de ki kellett írni magamból mert csak neki mondtam el. 21/L
2015. máj. 29. 05:18
 1/1 anonim válasza:

Talán egy egészen pici hasonlóság van a ti kapcsolatotok és a miénk között.

A helyedben én biztosan felmondanék, habár ez sok körülménytől függhet. Mondjuk én úgy gondolkodom, hogy a meló nem ér annyit, hogy egy főnök miatt elússzon egy jól működő párkapcsolat.

Sok sikert! Majd írj, mire jutottál.:)

19/L

2015. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!