Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik az osztálytársam, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,és két hét múlva ballagok!Az osztály kiránduláson megtetszett az osztálytársam más régebben is tetszett de nem annyira mint most!

Eléggé sok barátja van neki és ők mindig ott vannak körülötte és azokkal már mind jártam na jó csak kettővel,az egyikkel hosszú volt a kapcsolatom de nem is ez a lényeg nagyon tetszik és hát én nézem meg minden ő is de nem sokat.Nem tudom hogy szólítsam meg.mikor egy muzeumba voltunk akkor egy érintős képernyod tabon nézegetett képeket én odamentem és kölelebb mentem hozzá ugye és elkeztünk vccelődni beszélgetni vannak közös pillanataink hülyéskedni is szoktunk de nem tudom hogy ő viszonozza-e? szerintetek hagyam a francba ugyse jön össze,vagy mennyek oda és mondjam hogy:figyi tetszel nekem és megszeretném tudni hogy viszonzod-e.......Szerintetek?



2015. máj. 31. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá. nem biztos hogy el fog utasitani. És ha elutasit, akkor sem fogod tobbet látni, mert elballagsz.
2015. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szerintetek van esélyem nála?
2015. máj. 31. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet jobb lenne megvárni a ballagást és majd utánna mondani neki hogy találkozzatok valamikor, valahol.
2015. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de ő nem az a menő sem az a nyomi közepes viselkedésű,hát öm focizik erős kocka hasa van meg ilyenek hogyan lépjek felé hogyan közelitsek hogy belémszeressen

?

2015. máj. 31. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!