Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam burkoltan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam burkoltan?

Figyelt kérdés
Van egy jó fiú haverom aki nagyon rendes meg minden de nem az esetem és meg akarom mondani neki h köztünk csak barátság lehet. De nem akarom megbántani.

2015. máj. 31. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért, már kezdeményezett nálad?
2015. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy: bakker bzi vagy nemá get rekt plz


Ha bzi fiú vagy: bocsi édes legyünk csak barátok


Ha lány vagy: figyelj plz nemá. Tudom h feláll rám de ez nem kölcsönös. Mármint jó hogy nem kölcsönös mert lány vagyok lel. Na de kajak fck off. Legyünk csak spanok ok? Így legalább élvezheted csodás társaságom. Mint barát persze dehát na. Semmi sem tökéletes. Te meg főleg nem vagy az. Na de látom érted már. Szóval plz hozol valami kaját nekem?

2015. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!