Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttok-e esélyt a leírtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frgrz.BencykEEE kérdése:

Láttok-e esélyt a leírtak alapján arra, hogyha a volt barátnőmhöz elmegyek valentinnapkor, akkor kibékül-e velem?

Figyelt kérdés

Teljesen jól megvoltunk 2 évig kb.

Ebben az évben októberben ahogy elkezdődött az "iskola szezon" kevesebbet találkoztunk.

Volt hogy egy héten csak 1x,2 órát,és ez volt hogy 3 hétig folyatamosan így történt.

Ezt megelégeltem,és kedvesen a barátnőm felé jeleztem,hogy ez így nem lesz jó.

Ezután csak ilyesmi témával kapcsolatos dolgokon veszekedtünk és az lett a vége,hogy adtam neki gondolkozási időt,hogy döntse el mit szeretne,hogyan legyen a jövőben.

2 hét után felhív,és mondta hogy találkozzunk.

Jó találkoztunk.

Elmondta hogy sajnálja de így nem látja sok értelmét a kapcsolatunknak,bár még mindig szeret engem.

Jó szakítottunk.(Ugye egy néptáncegyüttesben táncolunk,így a próbákon találkozunk)

Ugyan úgy találkoztunk a próbákon tovább.

Eltelt 2 hónap,addig szót sem szoltunk egymáshoz.

Nagyon kellemetlen volt,mert ugye volt a párom is.

Voltunk Lengyelországban táncolni dec-ben,ott próbáltam beszélni vele.Úgy láttam ott,hogy hatni fog amit mondtam,hát mint utóbb kiderül nem.Semmi jó következménye nem lett--> Semmi változás.

A mai nappal pontosan 4 hónapja szakítottunk.

Most már ott tartunk,hogy normálisan tud köszönni,tánc közben nem néz el mellettem,és néha összeszoktunk mosolyogni.

Szerintetek van-e esély rá,hogy kibéküljünk?


Válaszotok előre is köszönöm!


2015. febr. 9. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem zavarnám meg... lehet egy másik srác fog dolgozni rajta... S hát kinyírnád a romantikát, ha rájuk nyitnál..
2015. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
G*cinagynak kell lennie a csokornak, 4 hőnap az kb. 120nap, vegyél neki 121szál rózsát!
2015. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
véletlenül nem Horváth a vezetékneved? :)
2015. febr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem Horváth!
2015. febr. 10. 15:02
 5/8 A kérdező kommentje:

#1/4!


Nincs másik fiú!

Így se zavarjam?

2015. febr. 10. 15:03
 6/8 A kérdező kommentje:

Vagy inkább ne menjek el hozzájuk,hanem csak várjak úgy ahogy eddig is tettem?

Hátha az idő "megszépíti" a múltat?

2015. febr. 10. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő próbál túllépni rajtad, mi lenne, ha elfogadnád és leszállnál róla?!
2015. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elfogadtam.

Az elmúlt 4 hónapban nem zaklattam,kerestem.

Csupán azt szeretném,hogy béküljünk ki,legyünk jóba legalább csak azért,hogy ne érezzük kellemetlenül magunkat mikor együtt táncolunk.

2015. febr. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!