Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan közeledjek szűzként?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek szűzként?

Figyelt kérdés

Már egy ideje együtt vagyunk a barátommal, de az konkrétan még nem történt meg. Ő már csinált nekem dolgokat de nekem bátorságom sem volt megfogni, viszont már elszeretném veszíteni vele és érzem, hogy ő is szeretné (ő már nem szűz) Elég szégyenlős is vagyok sajnos. Mint említettem ő már csinált nekem dolgokat és én ezeket szeretném viszonozni is. De mégis hogyan vegyek magamon bátorságot? Pedig már én is szeretném. Tehát leegyszerűsítve. Hogyan közeledjek úgy a barátomhoz? Előre is köszi.

16/L



2015. jún. 1. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem addig amíg kérdéseid vannak, inkább odázd el!

A petting jó kezdet lehet! (dugás nélküli szex)

De azt mondod, nem mered megfogni, stb.!

Tréningezz!

2015. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félni :) Ha kedves srác akkor tuti nagy élmény lesz ^_^
2015. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2015. jún. 1. 17:59
 4/5 anonim ***** válasza:
A Petting jó kezdés (1# egyetértek) vagy mondjuk "ruhás dugás" (csak fehérneműben) vagy csak simán fogdosás, mellkinzás...ha félénk vagy akkor csak így ahogy leírtad mond el neki, semmi baj nem lesz bele fog egyezni!
2015. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, akkor este közlöm vele. Köszöntem. :)
2015. jún. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!