Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy végre megértse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy végre megértse hogy én nem bírom őt? Többit lent

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már kiskorunk óta barátok vagyunk de ő pár éve szerelmet vallott nekem és azóta nem szál le a témáról nemrég megmondtam neki hogy nekem van már pasim és azóta egyszerűen bekattant rámküldte az egyik haverját hogy nyomozza ki a pasimat meg érdekes módon ha valahova elmegyünk a barátommal akkor pont összefutunk vele és már semmi sem segít már voltam vele iszonyú bunkó is de az sem segített
2015. jún. 1. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
szólj a pasidnak majd ő helyre rakja
2015. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már szóltam és bunyó lett belőle
2015. jún. 1. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor legyen bunyó :D Ha csak ebböl ért... pár fogát kiköpi és nem fog zaklatni :D
2015. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!