Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kerülhettem ilyen helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhettem ilyen helyzetbe? 20f

Figyelt kérdés

Undorodom magamtól a bűntudat miatt. Az egyik

legjobb haverom barátnőjébe vagyok szerelmes.

Ráadásul nekem is van párom, akivel több

hónapja együtt vagyunk hasonlóan a

haveromékhoz. Egyszerűen csak rá tudok

gondolni. Most is, hogy ma nem láttam a lányt

olyan szomorúnak érzem a lelkemet és fáj a

hiánya. Teljesen maga tehetetlen vagyok. Egyik

pillanatról a másik pillanatra történt ez a dolog.

Sosem volt köztünk semmi és senki sem tudja

hogy szerelmes vagyok a cimborám barátnőjébe.

Eleinte nem is éreztem iránta semmit, de mivel

sokat járunk párosan szórakozni, ezért viszonylag

több időt töltöttem el vele is. Azt vettem észre

magamon, hogy hiányzik és alig vártam hogy újra

lássam. Sokat gondolok rá és lassan felőröl ez a

dolog. Előfordult többször mostanában hogy

amikor szeretkeztünk a barátomnőmmel akkor a

barátom párjára gondoltam. Ráadásul én és a haverom 20 éves vagyunk, a barátnőm 19, míg a haverom párja csak nem rég múlt 15.Undorító alak

vagyok. Hogy tudnám elfelejteni Őt?


2015. jún. 2. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Vagy valld be a barátnődnek, hogy mi a helyzet és így könnyítesz a lelkiismereteden... mert ha a másik lányba vagy szerelmes, semmi értelme a mostani lánnyal lenni.


2. Találj ki valami indokot a haverodnak, hogy miért nem akarsz már páros randira menni, és akkor nem látod a csajt, hátha visszajönnek a régi érzések. Lehet, hogy csak egy kis érzelmi megingás, fellángolás. Ha azonban úgy érzed, végleges érzelmeket táplálsz a haverod barátnője iránt, akkor jobb az 1. opciót követni...


:/

2015. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!