Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit akarhat tőlem ez a lány,...

Feketeruhasember kérdése:

Mit akarhat tőlem ez a lány, vagy miért hozza a barátját ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Van egy csaj suliban akivel néha szoktam beszélgetni, sok közös témánk van hasonló az érdeklődési köre, szóval jófej, de van neki barátja így én nem is nyomoluk rá mivel ezt tiszteletben tartom, viszont viszont van hogy hozzámért meg megsimítja a vállam vagy a fejem amikor alszom kicsit a padon meg ilyesmik, engem nem zavar de látom a barátja a szemében hogy neki nem igazán tetszik ez meg van hogy "dicsér" engem kiemeli az egyik külső tulajdonságom és ilyeneket mond hogy "ezek a gyengéi" de a barátja végig ott van én csak mosolygok rajta, de nem tudom mi lesz ebből vagy mit szeretne?
2015. máj. 21. 18:50
 1/4 Mumusan ***** válasza:
Ha ez téged zavar, akkor mondd meg neki.
2015. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar..csak a barátját esetleg.
2015. máj. 21. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülyit mind2.-ket.
2015. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az meg a barátja dolga, hol szabja meg a határokat, mennyire hagyja magát hülyének nézni.
2015. máj. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!