Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érze a barátnőm megcsal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joci. kérdése:

Úgy érze a barátnőm megcsal. Nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt. Életem legszebb két éve volt eddig. Mostanában elkezdett találkozgatni egy férfival aki az apja lehetne. Barátnőmnek anno komoly apa komplexusa volt, és félek hogy ez megint kiütközött rajta.

Az egész úgy kezdődött hogy bejelentette, összefut egy régi haverjával a hétvégén (pár hete). Persze kérdeztem hogy kivel, hova mennek stb amit ilyenkor szokás de nagyon titkolózó volt. Ilyen még nem volt, eddig mindent elmondtunk egymásnak, de hogy úgy kellett kihúznom belőle, míg végül kiderült hogy kirándulni megy az egyik régi üzleti eladó ismerősével (az említett jóval idősebb férfi). Ez nem nagyon tetszett, így megnéztem a facebook beszélgetését (tudom szemétség de ti mit tettetek volna?). Megdöbbentem. Olyan személyes dolgokról beszéltek amiket még velem se. Nem szexualitásról, más személyes dolgokról. Meg nyalifaliztak egymásnak ami eléggé zavar. Nagy nehezen visszafojtottam az érzelmeimet és nem szóltam semmit. A kirándulásuk előtti napon szóvá tettem és összevesztünk. Másnap elment vele, aztán amikor megjött állította hogy nem volt semmi, és nem valószínű hogy találkoznak még. Ennek örültem, de láttam egyik nap hogy vele beszélget fb-n (nem léptem be megint, mellettem gépezett). Na ezután este beléptem megint az fb-jébe (tudom lehet beteges de na). Kitörölte a beszélgetésüket. Azóta minden nap nézem, néha elcsípek egy-egy beszélgetést de hamar törli is (egyszerűbb lenne jelszót cserélnie de így jó). Olyanokat csíptem el hogy engem beszélnek ki hogy engem miért zavar hogy idősebbekkel barátkozik, meg megy a nyalifali "barátság". Tegnap este barátnőm ideges volt azt mondta kell egy kis levegő neki, elmegy sétálni. Vele akartam menni de azt mondta egyedül akar lenni kicsit. Nem díjaztam mert késő volt. Nagyon lerázó volt és gyanakodtam (nem hiába). Szóvá tettem hogy féltem, és gyanús hogy ennyire le akar rázni. Votázni kezdtünk az utcán, aztán megállapodtunk hogy elmegy én meg hazamegyek. Kb 2 óra múlva hazaért, mindketten nyugodtabbak voltunk. Ma is megnéztem a beszélgetésüket. Tegnap este vele találkozott, és csütörtökön is akarnak. Mondtam neki hogy csütörtökön menjünk el valahova, ekkor áttették szerdára (holnapra/mára). Nem tudom. Nem tudom hol rontottam el. Annyit foglalkozok vele, ő is velem semmi jele nem volt eddig hogy valami baj lenne a kapcsolatunkkal. Mit tegyek? Szeretem őt, de most nagyon haragszok. Gyűlöletet érzek. Meg tudnék halni. Hagyjam őket? Ha nem hagyon abból újabb viták lesznek é elveszítem. Ha hagyom akkor is elveszítem. Hogy tudok egy ilyen helyzetben nyerni?


2015. jún. 3. 01:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Tedd ami helyes. Mond meg neki hogy szereted de nagyon nem jo ez igy es hogy ideje volna eldontenie higy mit akar.

18/L

2015. jún. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem szívesen mondom ezt, de szerintem az a lány nem normális. Egyértelműen nem ártatlan barátság, ha ennyire titkolja. Meg ha annyival idősebb, akkor eleve elég gáz ez az egész. Egy baráttal nem járkál így el az ember. Szerintem állj elé, hogy legyen őszinte, mondja el mi van. Ha nem hajlandó, vagy hazudik ismét, akkor én kidobnám a helyedben. Megadtad neki az esélyt, hogy kijavítsa a hibáját, de egy kapcsolat alapja a bizalom. Itt meg már nem is csak ez hiányzik, hanem a hűség is megkérdőjelezhető.
2015. jún. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
De ami helyes, van más lány is.
2015. jún. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 gyurikastoicahu válasza:
91%
Szerintem egyik este kerdezd meg hogy mehetsze te is vele a "barat"jahoz ott kiderulnek a dolgok
2015. jún. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nezd, ha neked ez idaig nem volt egyertelmu, akkor nagyon naiv vagy :)


A csajod eppen azon van, hogy kiepitsen egy kapcsolatot egy masik ferfival. Lehet hogy mar dugnak is (ha veled nincs szex, akkor biztos) de meg bizonytalan, ezert nem rakott ki teged. A nok olyanok mint a majmok: addig nem engednek el egy agat amig nem fognak stabilan egy masikat.


2 lehetoseged van:


- tovabbra is ugy viselkedsz mint egy birka, es varod mikor dontenek a sorsod felol


- szepen a sarkadra allsz es megprobalsz ugy mukodni mint egy ferfi. Leulteted a csajod, es higgadtan elmondod neki hogy ezt te tovabb nem vagy hajlando elviselni, mert zavar az hogy egy masik ferfival van ilyen szoros viszonyban*. Megkered ra hogy dontse el mit akar, ha teged akkor szakitson meg minden kapcsolatot a masikkal, ha nem teged akkor pedig koltozzon. Maradj higgadt, targyilagos, ne hisztizz, ne fenyegess, ne dramazz, ne zsarolj, legy ferfi. Adj neki nehany nap gondolkodasi idot, aztan ha utana sem sikerul dontenie, akkor szakits.


Nincs ebbem semmi rossz, a kapcsolatok nagy resze egyaltalan nem tart orokke. Majd talalsz mast.


*amikor azt olvastam hogy a csajod elment egy hetvegere egy idegen ferfival, akkor azt gondoltam hogy mekkora egy birka vagy. Ilyen a vilagon nincs, nehogy elhidd hogy ez normalis.

2015. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem szakíts vele! Tudom nehéz, de ez a legjobb lépés most, amit megtehetsz és meg kell tenned.

2015. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nokent mondom hogy vagy megcsalt mar vele, vagy pesig meg fog. Ezt meg a vak is latja. En a helyedven leulnek vele beszelgetni hogy tudok a dolgokrol, hogy tudod, vele talalkozgat. Es rakerdezbek hogy miert ?! Ha harit, akkor egyertelmien kijelentenem hogy oke, talalkouz vele, csinalj amit akarsz, de koztunk vege, erre nincs szuksegem. Ha erre se reagal, sot, meg ra is nyom hogy igy a jo, akkor ezert a noert nem kar, ezzel egyertelmuve teszi hogy vonzo szamara a masik ferfi. Hidd el, igy nem lesz kar.erte..
2015. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ma este beszéltünk. Váltig állítja hogy csak barátok és azért titkolta a találkákat mert nem akarta hogy féltékeny legyek és ebből baj legyen. Megállapodtunk hogy együt maradunk és ezentúl nem titkolózunk. De ezek után nem tudok 100%-ig hinni neki...
2015. jún. 3. 23:09
 9/20 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy csalodtal benne. Csalodtal, es a bizalmad is oda lett valamilyen szinten, es feltekeny leszel, zavarni fog ha vele talalkozik. Egyebkent en nem hiszek ebben a fiu lany baratsagban, szamomra nem letezik. Max csak ismerosi viszony,. Na de titokban nem talalkozgatok en ismerosokkel, nem de?
2015. jún. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Váltig állítja hogy csak barátok"


Ferfi es no kozott nincs baratsag.

2015. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!