Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek felhívjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam a barátomat?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul hogy valami dolga van délután és nem igazán tudunk beszélni, nem akarom zavarni csak annyira hiányzik. Most elvileg csak az anyjához ugrott fel de ennek már három órája, és aggódom érte, de nem akarok a nyakán se lógni, ő nekem az első és nem akarok semmit se rosszul csinálni, szerintetek felhívjam. Ti örülnétek ha a párotok keresne akkor is ha van valami dolgotok? :S

18/L


2015. jún. 3. 18:44
 1/4 anonim válasza:
Szerintem hagyj neki egy kis teret :) én nem hívnám fel
2015. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem igazán szeretem ha a nyakamon csúngenek azért élet tér is kell nekem
2015. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne barátnőm én biztosan örülnék neki, ha dolgom van és nagyon nem tudunk beszélni, akkor megkérem hogy hívjon vissza később. Számomra öröm lenne bármikor hallani a hangját, beszélni vele, bár biztos van aki másképp gondolkodik.
2015. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves gesztus, nem venném zokon.
2015. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!