Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon szemét vagyok ha ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét vagyok ha ilyen választás elé állítom a barátomat?

Figyelt kérdés

Ki nem állhatom az új barátait, piálnak cigiznek drogoznak. Lehet hogy unalmas vagyok, de én ezt elítélem, és eddig azt hittem hogy a barátom is, mostanába viszont egyre többet lóg velük. Egy részem azt mondja hogyha szeretem megbízok benne és tudom hogy nem fog semmi hülyeséget csinálni, a másik részem viszont azt hogy nekem nem kell egy ilyen kapcsolat, nekem nincs kedvem azon idegeskedni, hogy melyik árok partján fekszik tök részegen, ha ő valóban erre vágyik akkor nem az az ember akinek hittem és értelmetlen a kapcsolatunk, ha viszont kellek neki felejtse el ezeket a haverokat, bármikor találhatna külömb barátokat is. Tudom hogy nincs jogom beleszólni, de ha válaszút elé állítom szemét vagyok, ha szakítok vele ez miatt szemét vagyok és önző, ha meg ráhagyom abba én őrülök bele. Nem tudom mit tegyek.

18/L


2015. máj. 19. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt magadért teszed... Jól is teszed.


Előbb utóbb elkapja a teljes függőség és veled meg mi lesz akkor...


Tudjon választani hogy normálisan él veled vagy a drogot valasztja

2015. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
ne szakítsd el a barátaitól inkább köss vele kompromiszumot
2015. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha szereted annyira hogy meg akkor is ha tovabbra is haverjaival log akkor nem szakitasz vele. En mindenkeppen beszelnek vele errol mint ket felnott. Ne arrol beszelj hogy mit ne csinaljon, csak arrol hogy te mit erzel pl "felek mi tortenik veled mikor a haverjaiddal logsz, faj mikor ejszakaba nyuloan elcsatangolsz es nem tudom eppen mivel vagy elfoglalva, aggodom miattad, nem tudom hogy meddig birom meg hogy non stop azon stresszelem magam hogy minden jo es rendben van e veled. Ha ettol tamado allasba lendul, es olyasmiket mond hogy "neked nem kene, minden rendben, mi van nem bizol a haverjaimban? a haverjaim olyanok mint en, akkor ezentul bennem se bizol? hogy kepzeled h igy beszelj a barataimrol?"akkor szerintem remenytelen eset, ott kell hagyni, en ugy vagyok vele h onzonek lenni elfogadott egyes esetekben, en inkabb vagyok onzo minthogy haggyam vki masnak hogy az en posztomat kapja egy munkaban, inkabb vagyok onzo es megeszem az egesz pizzat ha bnom kesik az esti programrol, o baja nemvolt ott idoben, en inkabb vagyok onzo mintsem hagynam hogy egy mereggel atitatott kapcsolat az en lelkem megfertozze. hidd el nemrossz aza szingli elet. De ha aggodsz mivan vele es nem akarod elhagyni miert nem tartasz vele? Inni nem rossz ha mertekkel teszed, es ki tudja, meg lehet hogy elvezed is majd. Ha meg meglatod h leissza magat a baratod es h viselkedik, es lesmarol vkit akk pofanvaghatod es kepebe ordithatod h vege, otthagyhatod es hazamehetsz mintha mi sem tortent volna. Ugyerzem ezek a legrealisabb lepesek amiket tehetsz. Te valassz szived/fejed szerint melyik tetszik
2015. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!