Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez már beteges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már beteges függés?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel távkapcsolatba vagyunk, hétvégén mindig talizunk, de azon kívül marad a face. Szeretek vele sokat beszélni mert imádom őt. Ha haverokkal el is megyek valahova akkor is felhívom hogy mi van vele. Ő meg azt mondja elugrik valahova, mindjárt jön aztán órákig sehol. Tudom tudom szabad tér meg ilyenek, de én nem is érezném jól magam ha azt mondanám hogy majd jövök utána meg egy csomó ideig nem is érdeklődnék felőle. Nem tudnék úgy lefeküdni aludni, hogy tudom hogy ő mindjárt itt lesz és beszélhetünk. Szarul érezném magam, ha nem írhatnék neki facen nap közbe valami szépet, nem mondhatnám el neki minden nap hogy szeretem. Sajnos ő nem ilyen.

16/f


2015. jún. 3. 19:35
 1/2 anonim válasza:
100%

Ó, átérzem. Szerintem nem "beteges függés", csupán te szereted jobban.

L

2015. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is távkapcsolatban élek, eléggé friss, nagyon nagy a távolság, de nem akarok folyton rajta lógni. Meg ő sem hívogat, írogat folyton.

Szerintem vehetnéd ezt egy kicsit lazábban is. Valóban ráfüggtél kicsit erre az egészre. Adj neki teret és ne keresd folyton. 17/L

2015. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!