Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges dolog, ha nem tudok...

Beteges dolog, ha nem tudok pisilni a barátom és a családja előtt?

Figyelt kérdés

Egy kicsit beteg kérdés, szóval előre is bocsi, ha valaki ezt undorítónak találja vagy valami..

Szóval az a helyzet, hogy van egy ilyen "fóbiám" attól, hogy mások hallják, ahogy pisilek. Mondjuk iskolában meg nyilvános wc-kben nincs ilyen gondom, de pl. fiúk előtt nem merek sohasem pisilni..És néha már tényleg betegesnek érzem egy kicsit, hogy ennyire félek, hogy hallják-e mások..A barátom pár napja hívott el először hozzájuk és akkor se mertem kimenni wc-re és órákon keresztül szorongattam és amikor már majdnem bepisiltem, akkor mentem csak ki, de még életemben nem éreztem olyan kínosan magam...Olyan rossz volt, hogy tökre hallatszott a csobogás és a barátom eközben a szüleivel meg ott beszélgetett a szomszéd szobában és gondoltam, ha én hallok mindent, amit beszélnek, valószínűleg ők is hallják, ahogy én pisilek és annyira gáz volt..Ráadásul mi lesz később, amikor mondjuk egymásnál kell aludnunk meg ilyesmi és más dolgokat is hallani fog, amiket a budin csinálok? O_O Ez olyan ciki...Most mit csináljak?

17/l


2015. jún. 1. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Megszokod. Lesz rosszabb is. :)
2015. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
masoknak is van anyagcserejuk....
2015. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy , majd kinövöd . Az a visszataszító mikor klozetokba nem húzzák le a taposó aknát vagy a piszoárba besuppantanak egy barna nokedlit .
2015. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, szerintem minden normális ember kakil, pisil, f.ngik, stb.


Lehet hallani néha a zajokat a wcről, de gondolj abba, hogy MINDENKI ilyen hangokat ad ki, és büdősek a dolgok, amik kijönnek belőle. nem lehet mit csinálni...emberek vagyunk.

2015. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben megereszted a csapot, akkor már nem azt hallják. Ezt majd később kinövöd, eleinte mindenki kicsit visszafogottabb, aztán a korral egyenes arányban már semmi nem érdekli az embert.
2015. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fel kel nőnöd és rájönni hogy ez egy természetes dolog, nem undorító, nem ciki, mindenki pisil, kakil, szóval nem egy nagy dolog amivel egyáltalán ilyen szinten kéne foglalkozni. Majd rájössz te is idővel.
2015. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. jún. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!