Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kit kéne választanom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit kéne választanom?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki hozzám viszonylag közel lakik

(30 perc busz, semmi para), és őt fűzöm éppen. A gond, hogy táncol, és ezért nagyon kevés ideje lenne rám. Viszont van egy másik lány, aki kevésbé tetszik (szép, csak nem annyira mint a másik), és őt napi gyakorisággal látnám. De egy héten biztos többször. Mit kéne tennem? Szeressem azt, amim van, vagy Küzdjek a végsőért? A gond, hogy valamit fel kell adnom.



2015. jún. 3. 21:46
 1/8 anonim válasza:
Mit kéne feladnod és melyikért?
2015. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csubakkát válaszd!

De Ő lehet hogy nem lány! :-)

2015. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csubakka? :D ha a szebb lányt választom, akkor azt kell feladnom, hogy a párom (őt) ugye ritkán látnám. 2 hetente talán. De ha az itteni lányt választom, akkor pedig a szépségét adom fel. Azt a szépséget, ami a szebbiknek van. Az ittenk is jó, de.. azért a különbség a vaknam is feltűnik.
2015. jún. 3. 22:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Csubakka? :D ha a szebb lányt választom, akkor azt kell feladnom, hogy a párom (őt) ugye ritkán látnám. 2 hetente talán. De ha az itteni lányt választom, akkor pedig a szépségét adom fel. Azt a szépséget, ami a szebbiknek van. Az ittenk is jó, de.. azért a különbség a vaknak is feltűnik.
2015. jún. 3. 22:26
 5/8 A kérdező kommentje:
(Bocsánat a kétszeri elküldésért)
2015. jún. 3. 22:27
 6/8 anonim válasza:

Hát ez eddig oké... De mennyire ismered őket? Melyik mennyire szimpatkis, mennyire jöttök ki egymással, kivel érzed jobban magad, ki iránt és milyenek az érzelmeid?


Ezek alapján hozhatsz jó döntést, úgy gondolom.

De helyetted nem tudom sem én sem más eldönteni ezt. Csak egy utat mutatni.

Sok sikert.

2015. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A "szebbiket" meg csak kis ideje ismerem. Meg ő olyan.. én mondom mondom a sorokat, ő meg leokézza. De az itteni pedig.. hát.. olyan.. csendes. Nem tudom ki lenne a jobb. Érdemes -e egyáltalán bármelyiket is. Mondjuk az itteninek már régóta tetszem. Köszönöm:)
2015. jún. 3. 22:44
 8/8 anonim ***** válasza:
válasz egy harmadikat XDD
2015. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!