Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sok két darab lekváros zsemle...

Sok két darab lekváros zsemle reggelire?

Figyelt kérdés
Vagy csak azért érezhetem annak, mert kicsi a gyomrom? Ti esztek ennyit? Ma pl. mit és mennyit reggeliztek?
2015. jún. 2. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Van ahol reggeli az két hurka, tükörtojás zsírban sütve, meg egy kancsó olvasztott zsír (na jó:frissen fejt tej).


Mások egyáltalán nem esznek reggelit.


A kérdés tehát az, mennyit eszel egész nap, és hogy van lehetőség beosztani a szükséges táplálékot.

2015. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
-meg ,hogy mit dolgozol,pl egész nap árkot ásol,vagy csak tespedsz a számítógép előtt
2015. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

két zsömle nem kifejezetten sok, de ha 40 kg vagy és egész nap csak három mandulát tudsz megenni, akkor lehet, hogy kicsi a gyomrod. reggelire egyébként érdemes fehérjét fogyasztani (hústermék, tojás) a szénhidrát mellé. Ha soknak érzed, akkor csak egyet egyél.

én általában 2-3 tojást eszek 2 szelet rozskenyérrel, zöldséggel, sonkával, sajttal, mellé kakaó - ezektől nem vagyok teljesen tele.

van olyan elmélet, miszerint reggelire kell a legtöbbet enni

2015. jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én ma két abonettet ettem sovány körözttel, paradicsommal és uborkával, mellé fél bögre tejeskávét.


nem feltétlenül sok, de tényleg nem mindegy pl hogy férfi vagy nő vagy, mit dolgozol, mennyit eszel egy nap és hány kiló vagy. amúgy szerintem ez a szénhidrátos-cukrom kombó nem volt a legjobb választás mert hamar le fog esni a vércukrod és hamar megéhezel.

2015. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nagyon rossz szénhidrátbombával indítani a napot...

Fogalmam sincs, mennyi a két lekváros zsemléd, s hogyan eszel a nap további részében. Egyetlen kiragadott étkezés nem sokat mond... Nekem volt már 1600 kilokalóriás vacsorám, maga a nap teljesen szolid volt, bár nem annyira fogyókúrás, mint kellett volna (lehetett volna az is, persze, de nem mozogtam).


Én sosem reggelizem. A párom igen, 1200 kalória már jó neki ebédig. Ma kókuszos sütit evett csokiszósszal, méreteket nem tudok mondani.

2015. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok lenne, de van akinek kevés.


Én zöldturmixot reggeliztem, általában azt szoktam, de mindig más ízben.


A maiban volt egy fél banán, egy fél alma, 3 eper, egy nagy marék sóska és egy pohár víz.

2015. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy megegyem, utána mennék is a kórházba.


Én egy deci forró kávét szoktam inni.

Enni pedig fél marék szotyi, 8-9 szem mazsola

Közben meg egy csík csoki.


Általában ez a reggelim. Nem vagyok éhes még, de néha rántottázok.

2015. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!