Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti szeretnétek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretnétek ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés
Aki őszinte,kedves,megbízható,szerény de mégis kemény,tudja hol a helye,kitartó, barátságos,érdeklődő,intelligens,magabiztos?

2015. jún. 5. 06:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
minek? nem kell!
2015. jún. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
...és emellett?
2015. jún. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha ez a három tulajdonság, hogy: megbízható, kedves és szerény, akkor szerintem nem lehet olyan más tulajdonsága, ami miatt sokat kellene gondolkodni rajta, hogy megér-e megpróbálni megtartani, vagy megszerezni.

Sok férfi keres ilyen, mint életre szóló társ. persze az ilyen leányok azok akik hamar párt találnak maguknak és belőlük van a legkevesebb szabadon.


Egy viszont tuti, ha már van neki társa és az nem te vagy, akkor esélyed nincs nála. Akár a fejed tetejére is állhatsz, vagy lehetsz multimilliárdos olajsejk is, az ilyen nőnek nem ez a lényeg épp ezért elcsábítani se fogod tudni, ha már mást szeret.

2015. jún. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, szeretnék. Csak ilyet már nagyon nehéz találni.
2015. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék. :) De sajnos igaza van az utolsónak. :/
2015. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha magadról írtad akkor nem ismered eléggé magad. Mellesleg nekem meg be sem jönnek ezek a tulajdonságok. Tipikus lányidea. Én hanyagolnám. (17F)
2015. jún. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem az önbizalomhiányos, magukat csúnyának tartó csajok jönnek be
2015. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, szeretnék :)

Ha esetleg te ilyen lány vagy, írj ha gondolod ^^

16/f

2015. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Karesz6969 válasza:
Igen ha mellette még ki is nézel valahogy....mert lássuk be az sem egy utolsó szempont.
2015. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!