Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Duci fiúk! Ti hogy találtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci fiúk! Ti hogy találtatok barátnőt magatoknak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 27. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom "duci"(nál egy kicsit több, 170 cmhez 140 kg) és egy koncerten talált meg engem. Egyszerűen csak odajött hozzám, és közölte hogy én vagyok a legszebb lány akit valaha látott, és szeretne meghívni egy sörre. Először próbáltam lerázni, de nem hagyta magát, végül belementem. Elkezdtünk beszélgetni, a stílusa és a humora egyszerűen lehengerlő volt. Egy két óra múlva ott is hagytuk a koncertet, hogy nyugisabban beszélgethessünk, pedig a kedvenc együttesem volt. Hajnalig beszélgettünk, addigra azt hiszem bele is szerettem. Soha senki iránt nem éreztem még olyan vonzalmat mint iránta. Három éve vagyunk együtt, és még mindig ő a legvonzóbb (külsőleg és belsőleg egyaránt) férfi számomra. Hát így. :)
2015. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Jo ez az internet #1.

Nem latjuk legalabb,h te is vagy vagy 150cmhez 150kg.

2015. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök gáz az amikor egy dagadt gyerek sajnáltatja magát(nem rólad beszélek ha te nem ilyen vagy csak úgy érted?) Inkább tenni kell ellene
2015. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Nem tudom miért gondolja mindenki hogy kövér vagyok (kaptam rengeteg privátot is ezzel a kérdéssel) Szerintem kiderült a válszomból hogy nem azért vagyok vele mert "nem jutott jobb" vagy mert a jó pasiknak nem kellek. Hogy megnyugodjon a kis lelketek elárulom 170 cm vagyok és 62 kg. Sokan jó csajnak tartanak, de legalább átlagos vagyok. Aki elhiszi elhiszi, aki nem az nem

2015. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazad van 1-es. Sokak szerint egy átlagos vagy jó alakú lány nem lehet együtt macis sráccal. Ami azért elég nagy butaság. Én 162cm/56kg vagyok, a pasim 190cm és 120kg. Szóval nem kis darab, de én nagyon szeretem és bejön, pedig volt igazi jóképű, macsós barátom is. Legyetek boldogok együtt, mással ne törődjetek.

A kérdésre válaszolva pedig: velem úgy jött össze, hogy osztálytársak vagyunk és 3 év után rászánta magát, hogy elhívjon randizni, én meg belementem, mert addigra már megismertem őt és bírtam nagyon, bár nem gondoltam rá úgy, mint barát, de aztán mégis összejöttünk és ennek igazán örülök.

2015. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
örülök hogy 100+ kilos srácokkal össze jönnek a jó lányok chh nekem van egy kis izmom tudok tükörbe kicsit feszíteni de nem vagyok rá büszke hogy menőzni akarok hanem hogy nézzek ki jól magamnak,mert anyumék mondták nem jól nézzek ki hát és már majdnem egy éve csinálom,hajam van szép hosszú formázható,nem vagyok csúnya,174 centis 54kilos vagyok.(csajoknál nem a külsőre megyek,de így sincs)És sokszor fuck-ot mutatok föl az égbe az ilyenekért mert nekik adatik nekem meg nem FUCK THE WORLD ezt üzenem...
2015. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4-es! Nem, én nem vagyok elhízva, én önbizalom hiányos vagyok, és néha azon tűnődök, hogy nekik hogyan sikerült barátnőt szerezni.
2015. ápr. 28. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
1-es, jó nagy kamugép vagy, vagy ha tényleg egy ekkroa zsírdisznóval jársz akkor el kell hogy keserítselek: valami mentális problémád van. egészséges ember nem szereti mások betegségeit. igen, a kóros elhízás súlyos betegségnek számít.
2015. ápr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Mekiben.
2015. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!