Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne most a helyes lépés?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne most a helyes lépés? Szakítás? Szerintem nem! Én úgy gondolom csak megbánnám! Esetleg van valami tanácsotok, amivel még fellehetne "turbózni" a kapcsolatot"

Figyelt kérdés

Hát lényeg, hogy barátnőm barátnője azt mondja szakítanunk kéne, mert nem szeret engem, felesleges! De abból, ahogyan viselkedik, nem azt veszem észre, hogy nem szeret! Azt is mondja hogy ne várjam meg, hogy ő szakítson velem, mert szégyen ha egy lány szakít egy fiúval o.O Szerintem nincs abban semmi szégyen, hamarabb a lánynak lenne szégyen, nem?


Ha valaki kíváncsi a teljes történetre (előre szólok hosszú-hosszú-hosszú szöveg) elküldhetem :)


Amúgy meg a kérdés, hogy szégyen-e ha lány szakítana a fiúval, mert szerintem nem? És nem hiszem hogy ez esetben a másik csajra kéne hallgatnom


2015. jún. 5. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátnőddel beszéld ezt meg ülj le vele kérdezd meg ezt tőle lehet a barátnőd ,,barátnője" kavarja a sz**t...
2015. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért lenne szégyen? Ha egy lány nem akar tovább kapcsolatban lenni akkor várnia kéne hogy a fiú szakítson? Vagy rávenni a viselkedésével? Baromság.

Amúgy meg beszéld meg barátnőddel hogy az ő barátnője miért mondott ilyet tb.

2015. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!