Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe én nagyon szerelmes vagyok.Mostanában elég sokat beszélgetünk, és azt vettem észre hogy keresi a társaságom.Mi t minden történetben, itt is vagy egy "de".Sajnos ez a lány foglalt, van barátja, és ami hab a tortán még osztálytársam is.Nem tudom hogy érdemes lenne-e így megkockáztatni egy esetleges pofárasesést.Úgy érzem hogy ő az igazi, és hogy vele akarom leélni az életem.Ebben a helyzetben ti hogy cselekednétek?
2015. jan. 11. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Baráti szintem beszélgetnek csak vele.
2015. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kockáztass.

A lány csak nagyon nyitott és ezért beszél olyan jól veled.

Ha rossz lenne a kapcsolata a barátjával akkor valószínűleg panaszkodna is neked erről.

2015. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Féltem tőle hogy ezt fogjátok mondnai.Ami fura, eddjg nem beszélgetett velem és egyáltalán nem nyitott személyiség.Már 6 éve ismerem és 4 éve szeretem, de eddig még nem volt ilyen.Amit elfelejtettem leírni, gyakran azon kapom hogy engem néz, főleg ha az egyik lány barátommal beszélgetek, akivel az utóbbi időben nagyon összeveszett.
2015. jan. 11. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!