Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 hónap után korai lefeküdnöm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után korai lefeküdnöm vele?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a barátom 19, petting már volt, de ő többet szeretne. Szerintetek még korai lenne a szex? Én még szeretnék várni vele, de ugyanakkor nagyon kívánom is...

2015. jún. 6. 08:55
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem ennyi idősen ne feküdj le senkivel, őrizd meg a puncikád (legalább így, nagyjából) szűznek, egy férfi nagyon fogja becsülni, ha az esélye meglesz, hogy az igazi lesz. Ennyi idősen ő még úgyse az igazi!
2015. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Az első különleges kell legyen, um. meghatároző az életedben. Én úgy gondolom, hogy ha igaznán NEM szereted hanem SZERELMES vagy akkor tedd meg.

De viszont ha kicsit meginogsz akkor várj még vele.

Ne bánd meg, ne a hév kapjon el mert nem lesz jó vége sajnos megbánod!:) Hajrá!

2015. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!