Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet ebből valami komoly?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LuLu17 kérdése:

Lehet ebből valami komoly?

Figyelt kérdés
A barátommal(19) nem rég ismerkedtem meg a neten és még nem találkoztunk és annyira furcsa nekem ez az egész, mert nem így képzeltem el az első kapcsolatomat.. Félek is kicsit, hogy mit fognak mondani barátnőim és a családom.. Igazából nem is annyira akartam kapcsolatot amíg meg nem ismerem magam teljesen, de Ő valahogy mégis megfogott..

2015. jún. 6. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ruhamoly lehet belőle.
2015. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérlek komolyan válaszoljatok.. Ez nekem nagyon fontos..
2015. jún. 6. 12:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? És miért baj, hogy ha neten ismerkedtek meg?
2015. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem baj, csak nem így képzeltem el..
2015. jún. 6. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
úristen, nők nektek semmi se jó, miért nem tuds inákbb örülni, hogy találtál egy kedvds fiút? nehogy úgy járj mint anyám, hogy egy verekedős ostoba paraszthoz ment hozzá
2015. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem tudom miért parázok..
2015. jún. 6. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Én konkrétan itt ismerkedtem meg egy lánnyal, beszélgettünk és aztán össze is jöttünk :) 6 hónapig tartott, de amíg tartott nagyonis jó volt. Szóval, nincs mitől félned ;) Egyébként..énsem így képzeltem el a dolgot..de inkább örültem neki :D
2015. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És úgy chatelés után találkoztatok is?:)
2015. jún. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!