Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 évesen korai a szex, még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen korai a szex, még akkor is, ha komoly a kapcsolat, egy olyan fiúval, aki komolyan veszi a dolgokat?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
nem korai, kedves Mercédesz:)
2015. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem már csak amiatt is korai, mert felmerült benned, hogy az. A te döntésed.
2015. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
nem korai a mai tinik jó 90% aktív sexuális életet él már
2015. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem korai, de mindenképp védekezzetek!
2015. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
Szerintem korai. Testileg persze érett vagy, de az a legkevesebb. Sokkal fontosabb az, hogy lelkileg is készen állj. És az nem 15 évesen jön el, akármennyire is érett az ember.
2015. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem mondom, hogy csak 18 éves korod után, mert én sem akkor voltam együtt először fiúval, hanem 17 évesen. Nem tűnik nagy különbségnek, de igenis az!

15 évesen ahogy az előttem válaszoló is írta, testileg készen állsz, de ehhez érzelmileg és lelkileg is készen kell lenni, hiszen a szüzességből csak egy van, ha elvesztetted, nincs visszaút. És gondolj csak bele, netán később jönne más az életedbe, lehet máshogy fog állni hozzád, elvégre már nem az övé lennél először. 15 évesen még nem lehet komoly egy kapcsolat. Én is azt hittem anno, mikor majdnem beleszaladtam egy ilyenbe, aztán elgondolkoztam, hogy mit akarok: később megbecsüljenek, vagy hogy mindenkivel lefeküdjek, akit kicsit is komolynak tartok?

Ezt tudom ajánlani neked is. Ha még évek múlva is együtt lesztek, akkor más nem probléma, mert már látni fogod, hogy mennyire passzoltok össze, akkor mennyire válik komolyabbá a kapcsolat. Nem hiszem, hogy már évek óta együtt vagytok, ha mégis, akkor is 12-13 éves kortól 2-3 év alatt nem vált komollyá azért, mert sok idő. Ehhez agyilag kell komolynak és érettnek lenni!

2015. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kár ennyire sietni, kétlem hogy ebben a korban mást ne lehetne csinálni.
2015. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!