Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj, ha néha egyedül akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha néha egyedül akarok lenni?

Figyelt kérdés
Különben is kicsit magamnak való vagyok, mármint vannak barátaim és szoktam eljárkálni itthonról velük is, de azért nekem szükségem van egy kis egyedül létre is néha (vagyis gyakrabban, mint az átlag embereknek), csak éppenséggel a barátom ezt úgy értelmezi, hogy én nem szeretek vele lenni. Ő mindennap szeretne találkozni, de én ma is inkább megmondtam neki, hogy ma dolgom van (tényleg tanulnom kell), csakhogy szerintem kicsit rosszul esett neki.
2015. jún. 7. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem baj, én is sokszor szeretek egyedul lenni, egyedul maradni a gondolataimmal, kikapcsolni es csak magamban lenni. Ezert szeretek pl horgászni mert olyankor az ember kimegy a viz partra ahol csend es nyugalom van (jo esetben) es ha szerencsém van meg halat is fogok.

16/F

2015. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem baj

csak ezt mondd el neki is, hogy ne higgye azt, hogy vele van baj

2015. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem baj..


Én nem akarok egyedül lenni hanem szórakozni egy barátnővel, de még is magányos vagyok :(


16/f

2015. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!