Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tovább? Hogy mondjam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tovább? Hogy mondjam el a barátnőméknek h tudok a viszonyukról?

Figyelt kérdés
Ma láttam a volt barátomat (akivel 3hete szakítottam) a legjobb barátnőmmel. Ők nem láttak engem, de este írt a barátnőm h megkérdezze miújság velem. Annyira rosszul esik h a szemembe jópofozik közbe meg az exemmel ki tudja mit csinál. Ráadásul az egyik ismerősöm látta őket a közeli tóparton a kocsiba...

2015. jún. 7. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Tulajdonképpen mi közöd ahhoz, hogy az EX mit csinál?


Meg a barátnöd magánéletéhez sem sok közöd van.


Az meg, hogy nem beszél róla NEKED, érthetö, mert tudja, hoyg csak hisztiznél miatta.

2015. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy jöhet össze azzal a sraccal akivel én 4 évig együtt voltam?! Ráadásul tudja h még nem igazán sikerült elfelejtenem. Közbe meg tőlem kérdezi h mi újság velem, meg h ne foglalkozzak az exemmel mert egy utolsó paraszt...
2015. jún. 7. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már nem a barátnőd, ha még tudja is, hogy nem vagy túl a pasin :/ Eleve íratlan szabály, hogy barátnő exére nem nyomulunk...

Én tuti rákérdeznék nála, de csak ha teljesen biztos, hogy történt is köztük valami, nehogy félreértés legyen, te meg rögtön hibáztasd a barátnődet vagy ilyesmi.

2015. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos h volt köztük valami...
2015. jún. 7. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ez ilyen nem barátnő...
2015. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Azért túlzás azt mondani, hogy nem barátnőd.


Persze a barátnődnek tapintosan megkérdezhette volna, hogy zavar-e téged ha vele jár.

Én speciel nem hiszek abban , hogy ha valkivel jártál , akkor barátnőd nem járhat vele. Persze abban az esetben ha túl vagy a szakításon, még akkor is ha szkítottál vele. Ezért kellett volna meg tudnai, ez önző dolog volt, mert szerintem azért nem mondta el mert nem vagy túl rajta és akkor ő nem járhatna vele, ha igaz barát.


Mondd meg , hogy tudsz róla. Aztán közöldd, hogy önző volt veled. És aztán hogy túl vagy vagy nem a srácon . Aztán a rwakcójából meg látod akarsz te neki a barátja maradni vagy sem.

2015. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!