Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon fontos! Külföld vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos! Külföld vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Párommal 4éve vagyunk együtt de nem élünk együtt és rokonaim olyan szerencsében részesültek hogy kimehettek és már régóta kint vannak és kihívtak engem is fix szállással,munkalehetőséggel de a barátnőmet nem tudnám magammal vinni mert ő még iskolába jár,én most érettségiztem le. Mit tegyek? tanácstalan vagyok és kétségbe vagyok esve.

2015. jún. 9. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:
A helyszín London
2015. jún. 9. 16:33
 2/6 anonim ***** válasza:

Külföld ÉS kapcsolat.

Ha annyira szeretitek egymást akkor meg tudjátok oldani.

(magamból kiindulva, nekem ráadásul 10 ezer kilométerre él a barátnőm)

2015. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lol... az messze van:)
2015. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha el megyek szakítunk mert nem akar távkapcsot :\.
2015. jún. 9. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor jobb is ha szakitotok, mert nem szeret teged igazan.
2015. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pontosan, nagyon igazat mondott az előttem hozzászóló...ha igazán szeret, akkor nem hátráltat
2015. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!