Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 13 évesen van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 13 évesen van értelme párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves lány aki teszik ennyi idősen van értelme ennek csókkal minden később netán sexel vagy az azért tulzás?

13/f



2015. jún. 11. 20:28
 1/6 anonim válasza:
68%
Nincs értelme. Miért kellenek nektek a felnőttek problémái olyan hamar?
2015. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit korai meg a szexre gondolni...

12-14 eves korig kezen fogva seta esetleg csok meg osszebujas.

14-16 petting esetleg oral.

16-18 szex

18/L

2015. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
60%

#2-es ne haragudj mi ez a hulyeseg? ki es mi alapjan hatarozta ezt meg??? nevetseges.

Lerdezo: ugy viselkedj a lannyal ahogy erzed hogy szeretnel. Nincs ra konkref idotabla hogy hany evesen mit csinalja. Az eldt majd dldongi mi lesz belole.

2015. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Epic True. Ne haragudj de alltalaban igy megy es ezzel elkerulhetoek az esetleges gondok. Az ember szellemi szintje megkozelitoleg ehhez erett meg a kulonbozo fazisokban amit leirtam. Nem azt mondtam hogy igy kell lennie csak a velemenyem.
2015. jún. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az nem baj ha van kapcsolatod de azért 13 évesen ne azzal kezd a gondolat menetet hogy lefekteted. A kor és a szerelem nem függ össze de a szex és a kor egy kicsit igen 14L
2015. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy nem lehet már megszabni,vonalat húzni hogy mit,mikor,kivel,hogyan. Én egészen 20 éves koromig nem érdekeltek úgy a lányok, csak magamnak éltem. De ha te 12-13 évesen úgy érzed hogy szeretnél ismerkedni, meg érdekelnek a lányok akkor mindent bele. Egy valamit már most érdemes megjegyeznek mert nagy igazság. Életed során mindig lesznek emberek akiknek nem fog tetszeni amit csinálsz.
2015. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!