Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékennyé akart tenni a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akart tenni a lány?

Figyelt kérdés

Tegnap buliba volt és sokat ivott. Azt mondta csinált egy hülyeséget.. szerelmet vallott. Elküldte azt a részt üzenetben. (facen történt)

Mondtam neki, hogy küldje el a többi üzenetet amit másnap beszéltek. Elküldte. Természetesen kisatirozta a nevét és a profilképét. Azonban 1-2 képen ki lehet venni a nevet és nem fiú, hanem lány név volt, illetve a profilkép satírozás sem sikerült a legjobban mert a színek és a háttér megegyezik az egyik barátnője képével. Szóval olyanokat írt, hogy nagyon fontos vagy nekem meg ilyenek. (Szerintem ez mondjuk nem szerelemvallás..) Tehát biztos, hogy lány volt. De ezzel mit szeretett volna elérni?


2015. jún. 12. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti féltékennyé akar lenni. Vagy vsak szimplán feltűnési viszketegsége van.
2015. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem is féltékennyé akart csak tenni. Minden esetre nem buktatom le. De amúgy ez elég fail..:D

Mindenesetre sikerült neki amíg rá nem jöttem.

2015. jún. 12. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
De cuki vagy ^^ már írni akartam h ne buktasd még le. Vicces lesz kivárni a végét. ;)
2015. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
: )
2015. jún. 13. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!