Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kivel milyen fürdőruha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kivel milyen fürdőruha baleset történt már? Vicces volt inkább, vagy ciki?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer kioldodott az oldaltkotos bugyim. De szerencsere senki nem vette eszre...azt hiszem
2015. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi baleset lehet egy fürdőruhával? Max be szarsz.
2015. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha éppen senki nem látja a dolgot akkor olyan mintha meg sem történt volna.Az benne az izgi,ciki ha mások előtt történik.
2015. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam egy bikinit csak azt felejtették el mondani hogy vizbe nem szabad menni benne.

Amikor kijöttem a vizből és rengetegen néztek akkor vettem észre hogy mintha semmi nem lett volna rajtam!

:)

2015. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ez már egy ideillő sztori.
2015. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer úgy sikerült bukfenceznem a Balatonban, hogy mire feljöttem a vízből, kikapcsolódott a bikini felsőm patentja fent a nyakamban. Inkább vicces volt, mint ciki, nem hiszem, hogy a barátomon kívül más észrevette volna, mert nem voltak annyira közel mások.
2015. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
En egyszer elhagytam a furdobugyimat a vizicsuszdarol lefele :'D nagyon ciki volt ahogy azetterpesztett labakkal, csupasz p***val belecsapodtam a vizbe es furdoruha also nelkul felszaladtam a csuszda tetejere.... persze ez hulyeseg volt mert a bugyimat utanam kidobta a csuszda a vizbe, de en hulye meg annyira zavarban vtam hogy felszaladtam ujra... aztan megint le kellett csusznom es vegul ott lebegett a viz tetejen a bugyim...u
2015. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: tobbe nem mentem arra a strandra ahol ez tortent... volt is egy csavo aki benyult az incidens utan a furdoruhamba es tapogatni kezdte a n*nim.
2015. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom szerintem mindenkivel fordult már elő, velem is,de nyilván nem hiztisztem. 44N
2023. máj. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!