Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme belekezdeni ebbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme belekezdeni ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit több,mint 10 éve ismerek suliból,az utolsó 4 évben osztálytársak voltunk. Kb 2-3 éve nagyon jó barátok lettünk,és azt hiszem (tudom),hogy beleszerettem, és szinte biztos,hogy ő is hasonlóan érez irántam. Nem járunk,de próbál közeledni,és ha megint találkozgatunk,szinte biztos,hogy összejövünk,amit én nagyon nem bánnék,de van egy kis bökkenő..Most fejeztük be a gimit,és szeptembertől mindketten máshová megyünk fősulira (más országokba). Szerintetek lehet így közös jövőnk? Ha nem,az biztos,hogy fájni fog nekem is és neki is. Nem tudom,mit csináljak...

19/L


2015. jún. 15. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kár lenne csak azért eldobni a közös jövőt mert más országokba mentek tanulni. És miért ne lenne értelme? :D.
2015. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez ne legyen akadály, ha szeretitek egymást.

Barátnőm a világ másik felén él, nagyon ritkán találkozunk, mégis tökéletesen megvagyunk, imádjuk egymást.

Ha találkozunk akkor meg egy napig ki nem mozdulunk a szobából, volt már, hogy anyám jött be érdeklődni jól vagyunk-e. :D


16F és 18L

2015. jún. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek,máris jobban érzem magam :D
2015. jún. 15. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani de a mai világban akik 5-6 buszmegállóra laknak egymástól is küszködnek találkozási problémákkal..

Két külön ország meg nagyon nagyon meredek mivel mindketten tanultok, nem hinném h havonta is tudnátok találkozni.

Szerintem nem tartana sokáig, bár ez emberfüggő is.. Én elég féltékeny típus vagyok pedig a jelenlegi barátomnál semmi de tényleg semmi okom sincs. Ha megtudnátok 100%osan bízni egymásban és őszinte a szerelmetek, abban az esetben működne.

Beszéljétek meg azért.. Sok sikert kívánok :) 16/l

2015. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!