Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme belekezdeni?

Van értelme belekezdeni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és úgy érzem, hogy a tanárom érdeklődik irántam. Pár év van csak köztünk, és első órán, amikor bejött, az volt az első véleményem róla, hogy úúdehelyes. Egyébként, nem kötelező tárgyról van szó, így órákra sem jártam, csak egy konzultáció miatt kellett találkoznunk, és furcsa.

Mellesleg, doktoranduszról van szó, szóval ő is diák. De nem tudom, hogy már most rövidre zárjam, vagy adjak egy esélyt az ismerkedésnek?



2015. ápr. 30. 18:07
 1/2 Kisboltos ***** válasza:

Miért ne? Ő sem másabb ember, mint bárki más.

Ha egy boltban futtottatok volna össze más lenne a helyzet?

2015. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valamiért úgy érzem, hogy más lenne. :\

De akkor nem így van? Sajnos, számít nekem mások véleménye. És bár én nem néznék furán ebben az esetben másokra, de sosem gondoltam, hogy ilyen helyzetbe kerülök.. Pedig még semmi konkrét, máris aggódom. :D

2015. ápr. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!