Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mondjam meg a baratomnak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg a baratomnak hogy ez egy kicsit rosszul esett vagy csak en reagalom tul?

Figyelt kérdés
Ma van a szulinapom es a baratommal voltam egy kicsit kettesben mert sulibol hazafele jottunk es nem koszontott fel nem mondta hogy boldog szulinapot se semmi, aztan kesobb skypeon irt annyit hogy boldogat. Ez nekem kicsit rosszul esett mert sztem sokkal szemelyesebb lett volna ha eloben mondja es esetleg egy puszi kiseretevel vay valami meg ajandekot sem szerettem volna csak jol esett volna ha felkoszont. Ezt en reagalom tul? Vagy mondjam meg neki hogy ez rosszul esett?
2015. jún. 15. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte hogy jobban érezted volna magad ha személyesen mondta volna, amíg nem "hisztizel" addig nem reagálod túl. :)
2015. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gelazso ***** válasza:
öszinteség , nyíltság az alapja a jó kapcsolatnak. mident mondj el.
2015. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, csak nem akarom azt hogy esetleg az ilyenekkel riasszam el magam mellol hogy minden aprosagon megsertodok. De akkor lehet elmondom neki
2015. jún. 15. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nem túl reagálás, én egy haveromnak is mondom személyesen ha találkozom vele, nem hogy a csajomnak.

bocs, de a pasid vagy tirpák vagy telibe leszar téged...

2015. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!