Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátomnak van 1 nagyon jó lány barátja. és többet beszél vele mint velem, oké h nagyon jóba van vele de nekem ez nagyon szarul esik. Már mondtam neki hogy kicsit zavar de még mindíg ugyan ez megy. Lehet h csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem el kell viselned, hogy ez a XXI. század, nem a XIX., itt ha egy férfi szóbaáll egy nővel, az nem azt jelenti, hogy "a szeretője".
2009. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el azon hogy az ilyen kapcsolatok, mint barátság, vagy szerelem két emberen múlik. És ha veled nem akar lenni, hát...
2009. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de vizsgák miatt tanulnom kell és nem nagyon érek most rá csak ritkábban és akkor vele van... egyáltalán nem zavarna , de régebben jártak és sztem a csaj még most is belé van esve
2009. máj. 28. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

"Gondolkozz el azon hogy az ilyen kapcsolatok, mint barátság, vagy szerelem két emberen múlik. És ha veled nem akar lenni, hát..."


Mi van, ha valakinek több barátja is van? Létezik ilyen? Igen. Mi a furcsa abban, hogy valakinek másra is szüksége van, mint a barátnője társaságára? Cseppet sem romantikus, hanem beteges az, ha valaki úgy gondolja, hogy egyszerre mindennek neki kell lennie egy másik ember számára.


"de vizsgák miatt tanulnom kell és nem nagyon érek most rá csak ritkábban és akkor vele van..."


Ja igen, és ha egy férfi túl sokáig tartózkodik egy szobában egy nővel, akkor összefekszenek. Jaj, hívom a gardedámot. XIX. század.


"egyáltalán nem zavarna , de régebben jártak és sztem a csaj még most is belé van esve"


Ha megcsal a fiúd, akkor nem méltó arra, hogy a barátnője legyél. Legalább hamar kiderült. Ha viszont bízol benne, akkor nem feltételezel ilyesmiket.

2009. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha jártak akkormás a helyzet.. valószinű nem asemmiért szakítottak hanem mert amásikban nem találtak meg valamit. ugyh ne aggódj nem fogja elvenni tőled:)
2009. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hmm...a helyedben azért óvatosan kezelném ezt a "baráti" kapcsolatot, tapasztalataim szerint akik valaha jártak azok között nincs barátság, mivel az egyik fél mindig többet akar. Lehetséges, hogy a barátod barátként tekint arra a lányra, de a lány...

próbáld meg nem elhanyagolni a kapcsolatodat, a vizsgák mellett mindenképp szakíts időt a kedvesedre(én is vizsgázok,de mindig szorítok időt a barátomra:)) és azt is furcsállom, hogy azzal a lánnyal többet beszélget, mint veled:S én úgy gondolom, hogy egy jól működő kapcsolatban az ember párja egyben a legjobb barátja is...persze kellenek más barátok, de nem hiszem, erre a posztra az exek a legmegfelelőbbek, sőt!!!

22/L

2009. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de szakítok rá időt csak nem annyit de ő nagyon jól tudja h ez csak kb 2 hétig lesz így... csak kicsit fura volt h amior hívtam azt mondta h le kell tennie mert a csajjal beszélget és majd visszahív, és én itt akadtam ki mert így is kicsit kevesebbet beszéltem vele mostanában ő viszont bármikor tud beszélni azzal a csajjal. de viszont mindíg mondja h nagyon szeret de ááá nem tudom... köszönöm a válaszokat : )
2009. máj. 28. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
A 3.válaszolóhoz,mért kell ilyen stílusba beszélni a másikkal?Olvasom végig a kérdéseket és pár helyen találtam elég bunkó választ..gondolom mind 1 embertől származanak!Vagy egyáltalán minek ír ha nem tud normális ember módjára válaszolni!Az agyam eldobom.....
2009. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!