Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintettek hogy vegyem le a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek hogy vegyem le a lábáról a csajt?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ő is szeret , maximum kedvel! Hogy hódítsak meg egy nagyon okos és szép lányt, aki egy kicsit visszahúzódó? Én viszonylag jó megjelenésű , sovánnyabb, okos, jóképű ( bocs a szerénytelenségért, nem az én véleményem) visszahúzódó fiú vagyok? Mindketten 16 évesek vagyunk ugyanazon szellemi képességekkel!
2015. jún. 16. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt már bármiféle érintkezésetek?Mm úgy értem, hogy beszélgetettek már, vagy egyáltalán eljutottatok a szemezésig?:D Mert ez azért sokat segítene, ha tudnánk hányadán is álltok a dologgal, mivel erre nem tértél ki.:D Mindenesetre, ha még csak a szemezés volt, akkor azt javaslom, előbb próbálj meg vele Facen beszélni ( de csak ha nincs lehetőség személyesen kommunikálni, mert egyébként, nem tud valami izgalmas lenni egy " szia ", amire csak órák múlva jön a válasz...na érted:D) illetve ha tovább jutottatok elhívhatod fagyizni, sétálni, esetleg menjetek el moziba vmi ilyesmi:) De ha több infot adsz meg a kapcsolatotokról az jobb lenne, mert ez így kevés.:/
2015. jún. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Facbookon már beszélgettünk de sajnos a beszélgetésünk felvette az én kérdezem ő válaszol ritmust! De a suliba észre szoktam venni hogy szokott nézni de amikor köszönöm neki lehet hogy a visszahúzódó természete miatt nem köszön mosolyogva.
2015. jún. 16. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor menj oda nyugodtan hozzá és beszélgessetek, kérdezd meg milyen napja volt, milyen órája lesz vagy vmi ilyesmi.:) Ne légy bátortalan, és merj minnél többet kezdeményezni! Ha pedig látod, hogy nem nagyon ugrál érted, akkor viszont kár erőltetni, és belemagyartázni azt, hogy csak mert "túl félénk", ne aggódj jön majd más is, persze tudom, hogy mondani könnyű, de hidd el nem éri meg a végtelenségig várni egyvalakire, pláne, ha a másik nem is mutat semmi érdeklődést...:) Mindenesetre szurkolok, hajrá!:)
2015. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Amivel igazán el tudok vele beszélgetni az a zene!
2015. jún. 16. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!