Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez normális dolog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog az exemmel?

Figyelt kérdés
Az exemet már nem szeretem. Jó emlékeim vannak vele/róla. Nem tudom elképzelni ,hogy újra kezdjük(nem is akarom). Minden egyes nap vele álmodok. Nem szeretem már és nem vonzódok hozzá még egyszer elmondom. De nem tudom elhinni ,hogy lesz még egy olyan, vagy jobb mint Ő. Ez normális...?

2015. jún. 16. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Hát nyilván fontos vagy az volt ő neked, gondolom még azért most is az, ha a szerelem már el is múlt, na de szal szerintem tök normális, mert nagyon nagyra tartottad/ tartod őt, és az ővele levést, de kár most vagy bármikor ezen problémáznod sztem.
2015. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. jún. 16. 20:09
 3/6 anonim válasza:
Mennyi ideig tartott a kapcsolat?:)
2015. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 hónap
2015. jún. 16. 20:23
 5/6 anonim válasza:
Nekem is volt egy 8 honapos kapcsolatom,és megszenvedtem de hidd el jobb lesz!:)
2015. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:)
2015. jún. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!