Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guppi69 kérdése:

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Január óta vagyok együtt baratnommel aki 18 éves .. és van egy 8 hónapos gyerek.. az apja mikor jön a gyereket nézni nem a gyerek miatt jön hanem barátnőm miatt.. vissza akarja szerezni és olelgeti baratnomet amikor vele van . barátnőm hagyja is és ez neki normális dolog.. Sajnaltassa magát. Azt hiszem barátnőm meg is sajnálta és közelebb kerülnek egymáshoz.. de állítja hogy engem szeret és nem jelent neki már semmit. Vannak fura beszolasai baratnomnek pl múltkor beszélgettünk és mondta hogy az a pasi akin nem gondolkodna hogy szulne e neki másikat az a gyereke apja.. elég fura ilyent mondani mikor velem van.a facebook jarol nem beszelve 😃 olyan baratai vannak akik írják neki hogy szeretlek képeket küldenek neki és hogy barátnőm is küldjön magáról és hogy mit csinálna baratnommel ha vele lenne most.. Én szóljak neki? Magától miért nem kapcsol hogy nem normális?el tiltani sem akarom senkitől de így nem jó.. vagy ÉN ÉRTEM LÁTOM ROSSZUL A DOLGOKAT?
2015. máj. 20. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
ez nem jó dolog beszéld meg vele a dolgot hogy ez így nem mehet tovább
2015. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nem normális dolog..

Beszélj vele erről mindenképpen,de ne azt kérdezd hogy miért csinálja,hanem kérd meg hogy hagyja abba.Ha ezt nem teszi meg okosabb lenne hanyagolni ezt a kapcsolatot mert a későbbiekben megcsalás is születhet belőle.

Arról nem is beszélve hogy 18 évesen 8 hónapos gyerek,na mindegy ez már egy másik téma.

2015. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kiraknám a csajt, kihasznál elég keményen...
2015. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!