Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti engednétek a 13 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a 13 éves lányotokat, hogy ott aludjon a baratjanal évforduló alkalmából?

Figyelt kérdés

#13 éves #Ottaludjon
2015. jún. 16. 22:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És ha nem miért nem?
2015. jún. 16. 22:58
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
így is úgyis megdugják :D
2015. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

Ha már tényleg egy éve együtt vannak, akkor igen.


Gondolj csak bele.

Ha szexelni szeretnének, akkor azt szerintes csak éjszaka, otthon lehet? Nem.

Meg sem tilthatod nekik, úgyis megoldják. (tapasztalat)

Akkor meg már te is nyugodtabb lehetsz, hogy ha esetleg szexelnek is, azt biztonságosan, ágyban, otthon teszik, nem pedig az utcán elrejtőzve, fertőzésveszélynek kitéve, stb.

2015. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
13 évesen szexelni? Te normális vagy 3.? Sose legyen gyereked... hová fajult ez a dolog már, hihetetlen... 15 éves kora előtt megengedni, hogy fiúval aludjon elég nagy ostobaság.
2015. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Ott aludhat, csak ne dugjanak 13 évesen.
2015. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát lehet,hogy megoldás lenne ha előtte igy elmondanank nwki,hogy mit lehet és mit nem

Es ugyan ezt a barat reszerol

2015. jún. 16. 23:09
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

#3 vagyok


Hidd el, hogy ha akarnak úgyis szexelnek, semmit nem tehetsz ellene. Nem mondtam, hogy jó, próbáld meg értelmezni amit írtam.

2015. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem az a lényeg, hogy úgyis megteszik, ha akarják... hanem, hogy a szülő ne adjon erre lehetőséget. Ne támogassa már, hogy a 12-13 éves kislánya elveszítse a szüzességét... Meg kell tiltani az ott alvást, és kész. Az én exbarátnőmnek is megtiltották anno 15 évesen. Ezért ő a szülő basszus, ha azt mondja, nem, akkor nem. Fényes nappal nem állnak neki szexelni, mert ahhoz még kicsik. Simán lehet, hogy csak este jönne rájuk a dolog.
2015. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Ne könyörgöm mondjátok, hogy ez csak egy vicc. Kezdjük ott, hogy 12 éves kora óta barátja van????! És van, aki szerint normális 13 évesen szexelni?! Tényleg megérett az emberiség a pusztulásra. 12-13 évesen még a barátnőivel kellene a játszótéren hintázni. Nem tudom hova fajul ez a világ, de ez szörnyű, nekem is van egy 12 éves kishúgom..és hogy belegondolni, hogy barátja legyen és szexeljen.... Na jó inkább hagyjuk is.

Szóval ha nem lenne elég világos a válasz a kérdésre: NEM. Semmiféleképpen nem.

2015. jún. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Már indokolták előttem, és én meg még hozzáteszem hogy 14 éves sincs! Tehát minden hülyeségbe belemehet ami után a szülő a felelős...lehet éppen azt mondja ott alszik közben meg éppen az útszélén iszogat a barátjával meg annak haverjaival vagy éppen buliba megy.
2015. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!