Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak kötelező mindenrő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kötelező mindenről tudnia?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fő az őszinteség, de néha nem sokkal egyszerűbb elhallgatni valamit, hogyha az tök jelentéktelen?

Gondolok itt ilyen dolgokra pl. :

- Pár fiú osztálytársammal megittunk valamit egy kocsmába aztán hazajöttem, erről csak annyit mondtam hogy pár osztálytársammal mászkáltam a városba.

- Van egy fiú haverom, de róla csak úgy szoktam említést tenni hogy "egy osztálytársam"

- Egyik haverom szerelmet vallott nekem, pedig tudta hogy a barátommal vagyok és imádom, de azóta nem is tartjuk a kapcsolatot, erről egyáltalán nem meséltem a barátomnak.

- Volt hogy összefutottam az exemmel és beszélgettünk. (a barátom tudja hogy nem vagyunk rosszba) de ha vele találkozok csak annyit mondok hogy egy régi ismerőssel dumáltam.

Szerintetek ezek nagy hazugságok? Csak mert szerintem nem, és sokkal egyszerűbb így mesélni róla mint felhozni minden egyes részletet amin aztán meg rágódhatna a barátom hogy nekem ez most sokat jelentett vagy sem, azért mondom el mert sokat jelent vagy mert van még titkolni valóm és ezzel akarom elfedni. Elég sokat szokott gondolkozni ilyen hülyeségeken így sokkal egyszerűbb szerintem ha nem számolok be minden ilyen dologról. Meg szerintem amúgy sem kell tényleg mindenről tudnia, nekem is had legyen már egy kis magánéletem. Vagy nincs igazam?

17/L


2015. jún. 17. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csinálj ebből gondot,van amikről jobb ha nem tud az ember. Volt olyan barátnőm akinek mondtam is,hogy ne meséljen nekem ezekről inkább...
2015. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Véleményem szerint sincs ellenvetni való a dologban. Elmondtad neki, hogy másokkal töltötted az időt. Ha érdekelte volna konkrétan kikkel , akkor úgy is rákérdez.


Még annyit, hogy gondolj bele fordított esetben neki, hogy esne. Ha ő tett volna így ahogy Te akkor becsapva éreznéd magad?! De nyilván kell a magánélet, még ha boldog és biztos párkapcsolatban vagy is.

2015. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne említhetnéd a haverodat havernak? Miért hívod osztálytársnak? Egy kicsit félreinformálod ezekkel a barátod.

Szerintem az, ha valaki szerelmet vall, elég nagy dolog ahhoz, hogy elmondd neki...

Néhány dolgot jobb, ha tőled tud meg, mint mástól. Sok helyen még a falnak is füle (meg szeme) van.


Ezek nem hazugságok, te infókat hallgatsz el. Nyilván nem azt kell elmondanod, hogy a kocsmában hány óra hány perckor melyik asztal melyik székén ültél, de csak elmondhatod, hogy ténylegesen kikkel vagy.


Barátnőid nincsenek? Csak fiúkat említettél. Egy féltékenyebb srác jó, hogy azon fog rágódni, hogy melyik fiúval vagy éppen.

2015. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nincsenek barátnőim, mindig is csak fiúkkal barátkoztam, velük jobban érzem magam több közös témánk van.
2015. jún. 17. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!