Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi fontosabb neked egy fiúban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fontosabb neked egy fiúban?

Figyelt kérdés

Mit választanál inkább:


1, Átlagos külső (nem kigyúrt, esetleg kicsit pár kiló plussz, de nem túlsúlyos), kisebb baráti kör, magasabb intelligencia, tájékozott, jó tanuló (egyetemre jár), házias (főz, süt neked stb :D), de inkább otthon ülős, nem annyira az a "bulis", kicsit nehéz természet, nehezebben szocializálódik, de romantikus, kevés (1-2) de hosszabb kapcsolata volt.


VAGY


2, Jobb külső, izmos, kidolgozott test, átlagos intelligencia, inkább csal egy dogán, mint hogy tanuljon, de be jön neki, inkább bulis, sok ismerőse van, minden héten eljárnak ide-oda a haverjaival, vidám, de inkább felületes. nem tanul tovább, inkább dolgozik.


A valósággal való bármilyen nemű hasonlóság a véletlen műve (jó, az elsővel nagyjából magamat írtam le, bár az egyetem csak szeptemberben kezdődik :D). A két nagyjából ellentétes karakter közül melyiket választanád?

Első sorban a hölgyek válasza érdekel (16-21), de felőlem írhatnak meleg fiúk is, informatív jelleggel. (privátot nem kérek)



#fiú #külső #párkapcsolat #belső #fontosság #meg még amit ide tudsz képzelni.
2015. jún. 18. 01:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Egy harmadikat.
2015. jún. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Értelek. Hát a válaszaid komplikáltsága alapján simán beillettél volna bölcsészlánynak is, és ezt veheted pozitív megjegyzésnek. :D Egyébként meg nem párkeresőzöm, nem felszedni akartalak >.< és köszi a tippet, lesz dolgom a bölcsészekkel is, ugyanis Angol nyelv és Kultúra a második tárgyam :D
2015. jún. 18. 03:27
 13/22 anonim ***** válasza:
1
2015. jún. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
én is egyetemre járok (mechatronikai mérnök), de nem tartom magam azért szuperintelligensnek
2015. jún. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig sz összes hozzászólást úgyhogy anélkül mondom el a véleményem.

Nekem úgy tűnik hogy két elég szélsőséges példát írtál.

Azért mert valaki hetente iszik, bulizik, barátaival van, már nem lehet egyetemista? Totál ilyen sztereotípiát választottál.

És a kérdésre válaszolva nekem inkább a második (és most elehet mondani, hogy felszínes vagyok...). De nem azért mert jobban néz ki (aminek persze szerepe van az ismerkedésnél), hanem a társasági élet miatt. Imádok a barátaimmal lenni, elmenni itthonról, legyen szó egy sétáról, színházról, egy buliról. Lényeg, hogy csináljak valamit. És ha a barátom olyan otthonülős típus lenne, nem biztos, hogy jól kijönnénk egymással.

19

2015. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen az 1.-t valasztanam, mert en is hasonlo vagyok.
2015. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#15, ha elkérem a véleményedet, nem foglak megszólni érte, ha elmondod, mindenkinek más fontosabb, és nem azt mondtam, hogy nem létezik ennek a 2-nek valamiféle keveréke, hanem azt, hogy ezen kettő közül mit választanál. Köszi a választ :)


#16 Köszi a válaszod. Ment mindenkinek a plussz.:D

2015. jún. 18. 11:41
 18/22 anonim válasza:
inkább az első 16/L
2015. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek a kidolgozott testű mű srácok. Az intelligencia számomra megszépíti az embereket. Szóval inkább jönnék össze egy mások szerint csúnyácska, átlagos fiúval, aki okos, mint egy kidolgozott testű, helyes, de kevésbé okos sráccal.

(Ez egyébként meg is történt, tehát nem csak úgy írogatom.)


Viszont ebben az esetben a 2. srácot választanám, mert vonzanak a magabiztos, határozott srácok és én is szeretek eljárni hétvégenként a barátaimmal. Szinte minden belső tulajdonsága jobban tetszik, mint az 1.-nek.


18/L

(Vegyészmérnöknek készülök, sokat tanulok, de koncertekre, kocsmázni mindig szabad vagyok. Átlagosan szépnek tartanak.)

2015. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Haver srác.. :D Én az első kombináció voltam, mondjuk egyetemre nem mentem, most külföldön élek, és elég jól, pedig csak egy sza*os érettségim van, meg nyelvvizsgám. Itt kinn lefogytam, mint a szemét, mert magamra nem tudtam főzni úgy, csak a tasakos leves, konzerves kaja, instat cuccok, meg a honvágy.. Aztán elkezdtem edzeni, most 90 kg vagyok, 7,9%-os testzsírral. A barátnőm amerikai (de szerencsémre szép, aranyos, és intelligens. Gyógyszeriparban dolgozik.), kevés ismerősöm van itt kinn, 2-3 haver akikkel tényleg néha lejárunk meginni valamit (itt jóformán csak beszélgetés van, nem vedelés.), eléggé visszahúzódó vagyok új társaságban, de tényleg.. Egyszerűen nem bírom, mikor 5-6 olyan ember van körülöttem, akit nem ismerek, és nincs olyan akivel beszélgessek, főleg, hogy némelyik rágja a beszédet.. (Tehát szlenggel beszél, meg kimondja a szó felét, és elnyújtja én meg nézek rá, hogy mibajod.. :D) De amit akarok.. Én azért kezdtem el az első opcióból a másodikba kicsit áthajlani, mert nem éreztem jól magam. Elkezdtem edzeni, 1,5 évbe telt porok nélkül, hogy izmosodjak, aztán szálkásodjak. Kemény volt, de sikerült. Szóval, ha esetleg neked is problémáid vannak a kinézeteddel, ne hányj füttyöt rá, tegyél ellene, hogy magadnak is szimpatikus legyél. Jah, és még a végére! A barátnőm már akkor ismert, mikor még duci voltam, aztán átjött hozzám az egyik d.u beszélgetni, mert neki a 2.opció jött be. Csináltam neki teát, és miközben zokogott, próbáltam kivenni,hogy mit mond. Elkezdi.: I loved him! (Á láv im.) De zokogva úgy értettem, hogy i love it (Ugye a tea biztos ízlik.), én meg elmosolyodtam, erre ő.: You think it's funny? Én meg néztem rá... DIÓHÉJBAN, visszakérdeztem, ő elmondta,hogy mit mondott, én meglepődtem, hogy jaj, bocsika. Erre elkezdtünk nevetni mindketten, mint akik be vannak szívva, csináltam neki tükörtojást pirítóssal, eperjammel, vajjal mindennel. És aznap este kezdődött el (Pedig még dagi voltam.) a kapcsolatunk. Immáron 2 éve együtt vagyunk. 21/F
2015. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!