Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi fontosabb neked egy fiúban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fontosabb neked egy fiúban?

Figyelt kérdés

Mit választanál inkább:


1, Átlagos külső (nem kigyúrt, esetleg kicsit pár kiló plussz, de nem túlsúlyos), kisebb baráti kör, magasabb intelligencia, tájékozott, jó tanuló (egyetemre jár), házias (főz, süt neked stb :D), de inkább otthon ülős, nem annyira az a "bulis", kicsit nehéz természet, nehezebben szocializálódik, de romantikus, kevés (1-2) de hosszabb kapcsolata volt.


VAGY


2, Jobb külső, izmos, kidolgozott test, átlagos intelligencia, inkább csal egy dogán, mint hogy tanuljon, de be jön neki, inkább bulis, sok ismerőse van, minden héten eljárnak ide-oda a haverjaival, vidám, de inkább felületes. nem tanul tovább, inkább dolgozik.


A valósággal való bármilyen nemű hasonlóság a véletlen műve (jó, az elsővel nagyjából magamat írtam le, bár az egyetem csak szeptemberben kezdődik :D). A két nagyjából ellentétes karakter közül melyiket választanád?

Első sorban a hölgyek válasza érdekel (16-21), de felőlem írhatnak meleg fiúk is, informatív jelleggel. (privátot nem kérek)



#fiú #külső #párkapcsolat #belső #fontosság #meg még amit ide tudsz képzelni.
2015. jún. 18. 01:54
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Azta emberek.. a nem kigyúrt és nem túlsúlyos alatt azt értettem, h 180cm 77 kg, csak nem vagyok izmos, és van egy kis hasam :D

Aranyos sztori amúgy, gratula nektek! :)) Szívesen nekiállnék kezdeni magammal valamit, de annyira nincs semmi kitartásom az ilyesmihez :S meg nincs is nagyon kivel csináljam, egyedül meg nem valami jó. :(

2015. jún. 18. 14:04
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Az otthonülős kizárt, akármilyen egyéb jó tulajdonságai vannak. Nem csak hajnalig tartó bulizás miatt lehet elhagyni a lakást. Kehet kirándulni, színház, koncert, ezer más program is lehet. Még 70 éves nagyanyám sem ötthonülős.
2015. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!